Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is bevált a műpunci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is bevált a műpunci?

Figyelt kérdés
Életem egy olyan szakaszát élem, amikor a rengeteg tanulás és munka miatt, nincs lehetőségem csajozni, viszont kell az elélvezéssel járó öröm, úgyhogy napjában többször is kiverem, van, hogy napi hatszor. Viszont tartok tőle, hogy ez gondot okozhat, úgyhogy vettem egy minőségi műpuncit. Kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de olvasva a véleményeket, kíváncsian próbáltam ki és nem csalódtam. Akkorákat spriccelek, mint a ház. Ráadásul ezt nem kívánom annyiszor, mint a kiverést. Elég napi kétszer és bőven átjár a kilöveléssel járó öröm.

2022. jún. 17. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is túl intenzív, úgyhogy ritkán használom, de amúgy, igen, bejött. 😃
2022. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en most vettem 2 öt,,ku.va jo,csak nagyon hamar elmegyek töle...izgatna egy olyan,hogy 2 vége nyitott,olyat is vettem és én meg még egy srác egyszerre bedugná,hogy milyen lenne
2022. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még sose próbáltam mert van igazi.. de ő nem mindig ér rá szval ha azt mondod h nagyon jó veszek egyet.. neked milyen van? Írj privátba vagy küldj linket róla
2022. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlásnak is kiváló megérte meg venni
2022. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyet vettél? Akár privátban is elküldheted a linket, köszi.
2022. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

jobb, mint az igazi!


csak meg kell tisztítani, utána a következő alkalomig békén hagy

2022. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól jött, mikor nem volt kivel lefekudni. Sokkal jobb volt, mint kézzel csinálni, de egy jó nővel nem ér fel.
2022. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Flaslight?Melyik fajta?

Egyébként nem okoz gondot hogy például túl intenzíven ingerli és természetes úton szexxel már nem lesz olyan élvezetes a behatolás?

2022. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Épp azért fogod jobban bírni mert ha akarsz napi 24 órába punciba lehetel tiszta haszon csak ajánlani tudom
2022. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Semmi problémád nem lesz belőle akkor sem ha napi 10x kivered. A lényeg, hogy amikor élőben üzemelnie kell a berendezésnek akkor is menjen.
2022. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!