Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A popsi nyalás az inkabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A popsi nyalás az inkabb a nőnek vagy a férfinak a jutalom?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a pasi nyalja a lány seggét.
2022. jún. 17. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik fél élvezi mert vágyik rá.
2022. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se. Ha csak az egyik szereti, az már nem az igazi. Csak azért tartja oda, mert a férfi szeretné, vagy csak azért csinálja, mert a nő szeretné, ennek nem sok értelme van. Akarják mindketten.
2022. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Domináns vagyok, nekem is szokták nyalni, de nekem narkotikum a lány ánuszának az íze, meg az egész, ahogy megd.gom nyelvel a se,,lyukát, hmm.
2022. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ott nyalni, de csak ha élvezi. A puncinyalást általában jobban élvezem, mert a lány is jobban élvezi.
2022. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnek élvezetes. A lánynak jó érzés, nekem meg a tudat jó érzés, hogy ezzel élvezetet nyújtok + kívánatos, izgató, finom, aztán jöhet a szex a lány fenekébe.
2022. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 jó kinyalni a fost belőle?
2022. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha oda-vissza megy a dolog,akkor szingli pasiként én is szivesen kényeztetem mindenhogyan az adott nő popsilyukát,ha szereti,engedi,s élvezi!


Sok pasi is szereti(közöttük én is),ha az adott nő kényeztet alulról(popsilyuk,zacsi),ha persze Ő is szereti,s évezettel csinálja,mert bármi hihetetlen,mi pasik is szeretjük,élvezzük!


Viszont CSAKIS HETERO felállásban.

Tudjátok,a "régimódi" férfi+nő kombó!

márc. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!