Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan kell mélytorkozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kell mélytorkozni?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeretné csinálni de valahogy megakad a garatjánál a farkam. Nem tudja lejjebb vinni.

Valahogy el kell lazítani a torkot és hogy oda is be tudjon csúszni?

El tudnátok légyszi részletesen magyarázni, hogy mit hogyan kell?

Előre is köszi az értelmes válaszokaat :)



2022. jún. 19. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tanultam meg, hogy hanyadt feküdtem, lelogott a fejem az ágyról, a párom meg effektív dugta a számat. Próbáljátok ki!
2022. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak gyakorlás kérdése, minél többször csinálja, annál gyengébbek lesznek a reflexek, amik meggátolják, hogy lejjebb menjen.
2022. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A garatreflex kontrolljával, leküzdésével, ez az alapja a mélytoroknak.
2022. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Próbálja meg "benyelni" s ahogy az elöttem szóló írta, a garat reflex kontrollt meg kell tanulni kezelni.

Ez nem fog menni elsőre.

De ennek is megvan az előnye, mert ilyenkor rengeteg nyál termelődik, amit vissza öklendezve ad még egy kis plusszt.

Privátot nem kérek!

2022. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként kipróbáltam banánon kíváncsiságból. Hogyha rákoncentrálsz nem fog lemenni, valahogy el kell kalandozni a gondolataiddal és akkor nem aktiválódik a garatreflex. Persze egy banán azért vékonyabb mint egy pénisz
2022. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi esze sincs a csajnak hogy megtanulja... neked meg ott a kezed. Használd! A torkanál!
2022. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ki kell iktatni a gag reflexet. Próbáljatok meg egy olyan pózt felvenni, hogy a torka minél egyenesebb maradjon, amikor próbálja le engedni a torkán a farkad. Mondjuk mint az egyik hölgy tanácsolta, hátonfekve, úgy hogy lelóg a fej egy kicsit. A lényeg hogy addig engedje le a farkad a torkába, amíg megtalálja azt a pontot ahol elkezd kényelmetlenné válni. Amikor épp csak elkezd öklendezni, azon a ponton kell megtanulnia minél hosszabb ideig megmaradni, ha már könnyen megy, akkor mehet egy kicsit megint lejjebb. Így tovább egészen addig amíg menni akar. Nem kell kapkodni semmivel, nem fog menni egyik napról a másikra. Ha nagyon elfárad vagy túl sokat öklendezik, ér pihenni. Érdemes óvatoskodni mert egy-egy hányás is becsúszhat, így inkább megéri pihentetni a kérdést csutakolás helyett. Türelemmel és kitartással 100%-osan megtanulható mindenki számára. Figyelembe kell venni, hogy ez nem megy azonnal, valakinek hosszabb időre van szüksége mint másoknak. Eltarthat egy hétig is, vagy hónapokig is. Csak óvatosan és türelmesen, nem kell kapkodni sehova.
2022. jún. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!