Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tènyleg van olyan, amiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg van olyan, amiről hallottam, hogy nagy ijedtsèg hatására a szexelő pár összeragad?

Figyelt kérdés

Hallottam egy törtènetet, mikor gyerek voltam, hogy állítólag egy pasi meg egy csaj elkezdett szexelni a standon a vízben. De lebuktak, ès annyira megijedtek, hogy a hüvely úgy összezárult, hogy a pasi nem tudta kihúzni a nemi szervèt, ès mentőt kellett hívni.


Most már felnőttkènt elèg hihetetlennek tűnik az eset, de azèrt megkèrdezem, van-e ennek a törtènetnek valami biológiai alapja.


2022. jún. 20. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nincs
2022. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Van biológiai alapja, a kutyák például össze szoktak így ragadni. De emberek NEM.
2022. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Aki nem ért hozzá, miért ír?

IGEN, van. Embernél is.

Az ijedség hatására a hüvely görcsbe rándulhat.

Csak kórházban lehet gyorsan megszüntetni, vagy valami hatásos görcsoldóval (pl. amit havi vérzésnél szoktak szedni).

Amúgy volt már a kérdés, vissza kéne nézni. Volt olyan válaszoló, aki megírta, hogy ő át is élt ilyet.


A kutyáknál, farkasoknál ez másképp működik, akció után ez természetes náluk. Azért van, hogy más hím ne férjen oda, és náluk semmi köze az ijedséghez.

2022. jún. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és a farkasnál nem a hüvely húzódik össze, mert a nősténynek ez nem érdeke.

Ott a hímvessző duzzad meg még jobban, és marad is olyan, 10 percig.

Ezzel együtt egy türelmetlenebb nőstény lerázhatja a hímet, ha nagyon akarja.

2022. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nincs ilyen! Nem tud összeragadni két ember! Kicsúszik olyankor a phasz!
2022. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Penis captivus
2022. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és akkor a csaj végigvonszolja a pasi csontos seggét.
2022. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Húúúú, hogy ide mekkora gyökerek járnak... Garatulálok mindenkinek, aki jól lehúzta válaszomat (Van biológiai alapja, a kutyák például össze szoktak így ragadni. De emberek NEM.), amibe egyébként egy biológus sem tudna belekötni. Megírtam, hogy honnan jöhetett a kérdező elmélete, de se nem azt nem írtam bele, hogy ez megijesztésnél van, se nem azt, hogy ez helyzet a nőstény vagy a hím reakciója miatt alakul ki. Büszkék lehettek magatokra, gyökerek!!!
2022. jún. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszom csak egy filmből van, gondoltam vicces lesz, de látom itt nincs humorérzék. :D
2022. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!