Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok véroéniszt vagy húspéni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véroéniszt vagy húspéniszt részesítitek elõnyben? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Sokáig nem is tudtam erről, hogy így két kategóriába szokták sorolni.

Nekünk a végeredmény a lényegesebb, tehát amikor merev. Akkor pedig nem nagy különbség van közöttük.

Nyugalomban pedig úgyis ritkán van szabadon a pasiknak, szóval úgy nem szokták nagyon mutogatni.

2022. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én a véroéniszre szavaznék.
2022. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2es, miért?
2022. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg a végeredmény a lényeg.


Mondjuk én mindenhogyan szeretem. Szerintem a nyugalmi állapotban is jól néz ki a páromnak. :)

Akinek van egy szép mérete, így is szép. :)

2022. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát pingvin, nem tudom a palidnak mekkora lehet, de nekem a 17 centis farkam kb a felére összemegy, szóval nem tudom, hogy abban mi a szép :)
2022. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

5. 17cm X 5,9


Pihent állapotban sem egy mogyoró. :)

2022. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok. Poénból beírtam ezt a véroéniszt, mivel olyan jól hangzik. Tudom a kérdés feltevője, csak elütött egy betűt, ezért lett ilyen urdu hangzású a szó.

Már két privit kaptam. Az egyik azt ecsetelte mekkora a pöcse a másik, megkérdezte le szeretnék-e feküdni vele. :)))))))))

Férfi vagyok csak jelzem és heteró.


Szegény csajok, most már tudom miért nem írnak ide szívesen. Ha én egy poénos hozzászólás után két privit kapok mennyit kapnak azok a lányok, akik őszintén mernek válaszolni.

Szégyen...

2022. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
7. Csak egyet kaptam, de az is naponta küld dickpicket, annyira ki van éhezve 😂😂😂
2022. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindegy, működjön, kemény legyen.
2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Közben megjött a harmadik privát is, amiben megkérdezi az illető, miért a vérpéniszre szavazok.

Miközben én nem is arra szavaztam. :)))

2022. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!