Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ehhez mit szólnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ehhez mit szólnátok, megtennétek? /F

Figyelt kérdés

Alapvetően én a természetes natúr női arcokat szeretem, ettől függetlenül semmi bajom vele ha valaki sminkel, nem szólom le miatta.


Viszont mostanában elkezdett az nagyon izgatni, hogy a nő akivel mondjuk együtt vagyok, a szex alkalmára direkt kifestené magát nagyon sok sminkkel, sok alapozóval, vastag és élénk rúzzsal, és a szeme környékét is valamilyen színesre festené, a lényeg hogy szinte már irreálisan sok legyen rajta a smink hogy jó r*bancos legyen. Egyben ez is izgat benne hogy kicsit ribis, másrészt meg az is hogy pl máskor sosem szokott így kinézni ugye.


Csak félek hogyha ezt elmondanám egy partneremnek ha lesz egyszer, hogy azt hiszi hogy ő nem tetszik nekem szex közben és ezért akarom hogy ennyi smink legyen rajta, de közben csak azért akarom mert ez nagyon izgat.


Ti megértenétek illetve megtennétek ezt néha lányok? Nem minden szex alkalomról beszélek csak néha mondjuk


2022. jún. 21. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, alkalmanként semmi gond nem lenne vele.
2022. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként igen, minden szex előtt nem.
2022. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Belefér
2022. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!