Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakulhatott ki nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhatott ki nálam az, hogy tulajdonképpen jobban tetszik egy megereszkedett mell, mint egy normál?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen formájú mellnek akad rajongója. Én is szeretem a lógósabbakat, de ugyanakkor a picit is.
2022. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon tetszenek. nőies és karakteres, sokkal jobban mozognak, sokkal hangsúlyosabbak (vagy inkább: másképp hangsúlyosak), mint a feszesen álló cicik. bizonyos méret felett pedig szinte elkerülhetetlen. emlékszem, zsenge koromban mennyire beindított, amikor melltartó nélkül pólóban láttuk flangálni egyik igencsak dús mellű csajhaverunkat. valakinek nem jött be, de engem teljesen megvadított, milyen mélyre lógnak neki a nagy és nehéz mellei.
2022. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert szereted a természetes nőket és elfogadod, hogy ez ezzel jár? Valószínűleg.
2022. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a természetes, gravitáló mell tetszik. Számtalan tökéletes mellű csajom volt, nem izgattak.

Egyszer ismerkedtem egy fura cicis lánnyal hihetetlenül izgatott, de csak húzta az agyamat aztán lelépett...

2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!