Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmusotok volt már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmusotok volt már?

Figyelt kérdés

1. Ha igen, akkor hányadik pasival, és vele kb hányadik alkalommal?

2. A férfiak hány százalékával sikerült eddig?

3. Van olyan akinek masztival gyakran sikerül de férfival nem sikerült még? (Aki nem volt még férfival, az írja oda kérem hogy ne torzuljon a statisztika)

3. Mi a titka , vagy mi kell/kéne hogy sikerüljön ?

4. Akinek nem volt még vagy csak 1 illetővel őt mennyire foglalkoztatja a dolog?



2022. jún. 21. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Úgy 10000
2022. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt még. Volt, hogy nagyon beindultam és legalább 20 percig csináltam csak magamnak (dildóval), de még úgy sem ment. Csak akkor tudok elmenni, ha kézzel rásegítek. Nincs ebben semmi, a legtöbb nőnek nem megy, a csikló pont erre van kitalálva.
2022. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

1. Igen, fogalmam sincs hányadik pasi, talán 30, és fogalmam sincs hányadik alkalom, úgy 3 év után.

2. Csak vele sikerült. Százalékosan hozzávetőlegesen lehet ez úgy 3%

3. Masztival nem sikerült, nem is nagyon erőltetem, a csiklóizgatás sokkal jobban esik.

4. vagy második 3. nem tudom mi a titka, de nem izgat különösebben. Akkor is, amikor sikerült nagy nehezen tudtam elérni, fene kínlódna vele mindig, nekem nem okozott más örömet amúgy sem.

4. nem mozgat, max annyira, mint egy pasit, hogy mi lenne, ha csak a gyolyókat ingerelnék, és attól kéne megtanulni elmenni (makk=csikló)

2022. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

A jelenlegi párommal sikerül mindig hüvelyi orgazmust átélnem és vele már az első alkalommal sikerült.

Masztinál nem szokott sikerülni, de nem is erőltetem, olyankor a csiklómat izgatom.

2022. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es, ő az első pasi akivel közösültél is?
2022. jún. 21. 19:45
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, előtte már voltam 2 pasival, velük nem sikerült, bár az egyik csak alkalmi volt
2022. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
A másodikkal volt és van, gyakorlatilag minden egyes szexnél. 😉
2022. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag nincs is ilyen, csak sok hulye nő beveszi ezt mesét. A csikló nem látható része benyúlik a hüvely falához, azt stimulálod, attol lesz orgazmus.
2022. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8-aska! Gyakorlatilag olyan van hogy a nő a lehető legkreténebb módokon masztizik majd mikor a phasz jár ki-be benne akkor meg csak pillázik. Számtalan ilyen ostobához volt dolgom. De az utóbbi pár évben sorra jönnek azok akik élvezik a szex normál formáját. Értsd: néhány perc reszeléstől hatalmasat élvez. Egymás után többször is.
2022. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!