Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiúbarátom este megemlítet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúbarátom este megemlítette, hogy nagyon tetszenek neki a hosszú lábak. Ez most úgy értette?

Figyelt kérdés
Szóval hogy tetszenek neki a hosszú harisnyás lábak tűsarkúban, szívesen látná őket a nyakában. Most rajtam tűsarkú volt, de harisnya nélkül, ez ettől célzás lett volna részéről?

2022. jún. 21. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" szívesen látná őket a nyakában"


Ez mennyire mocskos módon gáz egy szöveg. Azt monda magyarul, hogy szívesen megdugna.

2022. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tetszik neki a lábad, lehet, hogy lábfétises. De lehet, hogy a tűsarkas tappancsod tetszik neki.
2022. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, de ez a "látnám a nyakamban" stb. szöveg ultra kib~~ott gáz
2022. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, igen. Én is imádom a csajokat tűsarkúban, combfixben.
2022. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta? Megmutattad neki a lábaidat harisnyában és tűsarkúban?
2022. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 dehogy mutattam...
2022. jún. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!