Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj kutyában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj kutyában?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szexelünk már jelenlegi párommal és eddig nem volt semmi gond, de mostanában fáj kutya pózban annyira, hogy nem tudom úgy élvezni pedig eddig semmi gond nem volt. Ez mitől lehet?

2022. jún. 22. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Te vagy a nő?

Nem durva a pasid?

Nincs valami probléma odabent? Érdemes lenne nőgyógyászhoz menni

Már ha te vagy a nő…

2022. jún. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, voltam és nincs probléma lent.
2022. jún. 22. 02:27
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Valami olyat nyom ami neked nem jó, megpróbálhatod feljebb emelni magad vagy éppen lejebb engedni, akár pár kiló +- után változik a behatolás szöge.

Ha ez nem segít:

Ugyanott csináljátok? (Mármint ugyanaz a matrac, ágy stb?)

Párod farkának az alakja nem változott? (Bár ennyi idő alatt nem hiszem.)

2022. jún. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
55%
Mert valszeg a fricc meg lefele görbe és azonnal a méhszàjadat éri.
2022. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért kell tudnod, hogy azért fáj mert túl mély vagy máshogy fáj?

Ez az első eldöntendő.

2022. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is ugyan így vagyok vele, kb.2 évig simán ment a szex a legeytrémebb pózokban is, és egyszer csak elkezdett fájni a sima misszionárius meg kutya pózban is szúrt, meg mintha kisebb lett volna a hüvelyem. Voltam vele orvosnál többször is, de semmit nem találtak, úgyhogy ha érzem, hogy kezd kellemetlen lenni megpróbálunk pózt váltani, bár elég rossz így szexelni, de nem tudtunk másegoldást rá. 21N
2022. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!