Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felállna attól hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felállna attól hogy egy srác szop akkor biszex vagyok? Felállna?

Figyelt kérdés

Tegyem próbára magam?


Tudom ez fura de elgondolkoztam ezen. Mármint azon hogy vajon igaz, hogy heterónak nem állna fel? És gondoltam végülis egyszer lehet egy normális külsejű srácnak hagynám hogy megpróbálja de pusztán csak azért hogy tudjam, hogy nekem sose állna fel.


És magam se értem honnan jön ilyen gondolat, meg szóval értitek. Csak persze az érdekel ti mit gondoltok?


Szerintetek lehet, hogy az inger hiába jön férfitől akkor is kiváltja a hatást és elélvezek? Amúgy tényleg csak gondolat hisz nem is ismerek meleg vagy biszex vágyakkal lévő fiút.


2022. jún. 22. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer részegen egy haverom bekapta. Nem állt fel. Heteróként nem állna fel neked se hidd el. Ha megnyugtat téged tedd próbára magad. Tuti találsz rá embert.
2022. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha bi vagy, akkor feláll. Ha hetero, akkor nem fog, mert ott lesz benned, hogy egy férfi csinálja neked, és az nem izgalmat, hanem undort fog kiváltani.
2022. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát bennem kb hányingert kelt a gondolat szóval valamennyi van benned biztos. Pedig nem vagyok homofób, sőt vannak meleg barátaim és még melegbárban is voltam már

22F

2022. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tedd próbára magad tuti írnak itt páran akik vállalják is. Mi történhet? Max kiderül hogy férfira is feláll. Én még nem gondoltam ilyesmire soha, de biztos vagyok benne hiába szopna egy srác nem állna fel. Ha mégis az meglepne.
2022. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Engem sem izgat!!! Csak azt mondtam, hogy vajon mi lenne. Ha izgatna hogy fiú szop logikusan a kérdés nem lenne kérdés.
2022. jún. 22. 18:37
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Kb pont olyan érzés mintha arra gondolnék hogy anyám szop le vagy ilyesmi

#3

2022. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek világos határvonalak, egy skálán mozgunk mindannyian. Egy ciszheterónak valszeg fel sem állna (bár ha pl egy glory hole-ba dugja be és azt hiszi, hogy nő van ott, akkor szerintem neki is), egy normál heterónak valószínűleg felállna, de nem élvezné, egy biszexnek felállna, egy normál homoszexuálisnak egy nővel állna fel valószínűleg, míg egy ciszhomoszexuálisnak nővel nem állna fel (esetleg glory hole-ban).
2022. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A kérdés másik részét kihagytuk, hogy vajon felállna az ingerléstől??
2022. jún. 22. 18:39
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően igen, felállna. A meleg férfiaknak is feláll, ha nők szopják őket.
2022. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

#8

Nem mert ellökném abban a pillanatban hogy hozzám érne

2022. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!