Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Méret miatt dobtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Méret miatt dobtatok már pasit ?

Figyelt kérdés

Kicsi vagy Nagy volt ? Cm ?


Korral !!!!


2022. jún. 22. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért még nem, de azért már igen mert nem tudta használni és ezerszámra lett törölve, tiltva farokképes, meg a méretével házaló hülye.
2022. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Egy partnerem volt 10 cm körüli mérettel, miután összeszoktunk szuper volt a szex, éreztem is mindent belőle (pár alkalom után, ez fontos) meg az orál is jó volt.

Másik partneremmel nagyon nagy volt, bár vele se voltunk együtt, de ott részben emiatt is lett vége. Hiába tocsogtam kb, mindenhova fájt az együttlét ha kicsit jobban betolta, így neki sose volt orgazmusa, az meg engem frusztrált.

2022. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 justdoit60 ***** válasza:
80%

Bármelyik nő csak azután foglalkozzon a pasi méretével, miután neki is megfelelő a mell, csípő, segg méret és szűk, mint egy repedés a falon. Ha ezek stimmelnek, utána lehet hisztizni a farok méret után ;)

Amúgy pedig kedves Kérdező! Ne feledd, nem a te farkad a vékony, a csaj túl tág! ;)

2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!