Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban normális dolog minden nap önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 07:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30# hidd el nagyon sokan vannak így, beszélj vele. És ne az ágyban kezd a szexet :D


29#

2022. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
#31: Beszéltem vele. De nem sokra jutottunk, általában kerüli a témát. Neki megfelel a havi egy és kész. Egyébként pedig nem szólhat egy szót sem, mert főzök, takarítok, intézem a ház körüli dolgokat és igyekszem mindig éreztetni, hogy kívánatos nekem, de sokszor már akkor leolt, hogy "nem lesz ma szex", mikor szimplán csak megsimogatom a fenekét, vagy megölelem.
2022. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Akkor lementél papucsba, az a baj hogy nem hozod lázba. Nehéz. Átéltem...
2022. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
#33: Ja, hát azt tudom, hogy a díszpapucs iskolapéldája vagyok...
2022. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom...
2022. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

#26


"tök átlagosakkal jöttem össze, aki arra hajt, anyit is ér. A saját sikertelenség bénázásaitokat próbáljátok kivetíteni arra, hogy a nők a hibásak..."

Akkor azt mivel magyarázod, hogy tök átlagos pasiként írok egy normális, udvarias ismerkedő levelet. Válaszként 20ból 19en minden egyéb nélkül fotót kérnek. Mikor küldök, 19-ből 18an rögtön vagy elutasítanak, vagy válaszra sem méltatnak. Ebben én nem érzem, hogy bárhol is bénáznék...

2022. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#36: Hagyd, egy nő nem tudja felfogni, hogy nem kell bénázni ahhoz, hogy elutasítsanak, elég ha csak nem vagy adonisz.


Kutatások voltak erre: random férfiaknak mutogattak random nőkról fotókat, hogy pontozzák 1-10 skálán, hogy randiznának-e vele, ahol 1 a semmiképp, 10 a mindenképpen.

Átlagosan 7,5 pontot adtak egy nőre.

Ugyanezt megcsinálták nőkkel is: ők átlagosan 4,5-et adtak. Markáns különbség.

2022. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!