Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvelyi orgazmus miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelyi orgazmus miben különbözik a csiklós orgazmustól?

Figyelt kérdés
Mármint érzésben erősebb a hüvelyi? Vagy jobb mint a csiklós?

2022. jún. 24. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok!

Mivel Sajnos nincs hüvelyi orgazmusom!

2022. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem sincs, ezért kérdeztem meg. :)
2022. jún. 24. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondják, hogy a hüvelyi is csiklói igazából, csak akkor pont úgy kapja el belülről a farok/vibrátor/dildó, hogy onnan is orgazmust tud okozni. Felesleges túldimenzionálni amúgy, jól működtök!
2022. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok
2022. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyi orgazmus erőteljesebb, illetve számomra kielégítőbb is mint a csiklóorgazmus, érzésre teljesen más. Nagyon nehéz ezt így körülírni, de a csiklóorgazmus nálam egy "élesebb" érzés, illetve elég gyors is. A hüvelyi orgazmusnál pedig fokozatosan, másodpercről másodpercre tetőződik az érzés, ami orgazmusban teljesedik ki a végén. Kellemes, mert az egész hüvelyben belülről érzem.

Huhh, egyébként sosem gondoltam volna hogy ennyire nehéz szavakba önteni a fizikai érzéseket, de megpróbáltam minden tőlem telhetőt 😅

Illetve, teljesen természetes az is hogy ha valakinek csak csiklóorgazmusa van, sőt, a nők többsége nem tapasztal hüvelyi orgazmust.

Teszem hozzá hogy ez nálam is hasonlóan van, nagyon ritka az ha összejön egy-egy ilyen.

2022. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan az, csak teljesen más.

Kb olyan ez a kérdés, minthogy a kölyökpezsgő miben különbözik a MOËT & CHANDON -tól 😎


Vannak akik azt mondják a hüvelyi orgazmus is a csiklóm keletkezik (csak belülről) és hogy ugyanazok az agyi területek aktiválódnak közben, tehát nincs köztük lényegi különbség. Na ezek az emberek tipikusan azok, akiknek soha nem volt még hüvelyi orgazmusuk, és másnak sem tudtak ilyent okozni.


F30

2022. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként milyen szakértő vagy mit éreznek a nők és mennyire hülye aki nem ért veled egyet;)
2022. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem azt mondta tovább tart és intenzívebb.
2022. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik nagyon jó, de elég más a kettő. A csiklós orgazmus rövidebb ideig tart, akkor hirtelen egy intenzív érzést okoz, de hamar véget ér. A hüvelyi orgazmus, ahogy 5-ös is írta, kielégítőbb és jóval tovább tart és olyan mintha, az egész testedben éreznéd a kielégülést tetőtől talpig, ezzel szemben (nekem) a csikló orgazmus inkább csak a lenti részen okoz jó érzést.
2022. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!