Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar valaki az exéhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki az exéhez visszajárni szexelni?

Figyelt kérdés

Szakítottunk egy ideje, neki azóta nemrég óta van barátnője. Erre megkeresett, hogy szexelni szeretne velem.🤷

Megkérdeztem miért, nem adott normális választ. Természetesen elutasítottam. Ilyenkor mi játszódik le egy férfiban? Ha új kapcsolata van, mit akar az extől?


26/n, 35/f


2022. jún. 25. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vonzódik hozzá szexuálisan.
2022. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó a pin@d
2022. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit akarna? Jól megb-ni. Én is elég sok exemet dugtam még, mert nem találtak olyat aki rendesen megb..ná őket.
2022. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyon nagyon jó...
2022. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexet, mi mást? Mivel ismerős, összeszokott, ez a legkönnyebb, hogy vele legyen szex. Nem kell ismerkedni, tudja hogy megy, mit akar. Könnyebb, ennyi.
2022. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg amikor veled volt akkor is kúrogatta 1 vagy több elődödet.
2022. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem szakadt el tőled teljesen. Ha akarod, beszéld meg vele. Közben lehet, hogy könnyebben elmondja.
2022. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb vagy az ágyban, mint az utódod, és a sok maszatolás után végre akart volna egy rendeset szexelni.
2022. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!