Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tárkeresőn,miért írnak rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárkeresőn,miért írnak rá a pasik szex kapcsolat miatt valakire, aki világosan leírja az adatlapján,hogy csak is komoly kapcsolat jöhet szóba? Utána,meg ha a nő elutasítja,akkor megy a bunkózás?Ennyire nem tisztelik a férfiak a másik igényeit?

Figyelt kérdés

Rengetegszer megkaptam már a szidalmakat, az átkokat, attól függetlenül,hogy korrektül leírtam az elképzelésemet, azt,hogy miért regisztráltam az adott oldalakra.Soha nem árultam zsákba macskát, hogy komoly kapcsolatot szeretnék,és alkalmi szóba sem jöhet.

Nem értem,hogy valaki ezt miért nem hajlandó elfogadni,megérteni, beletörődni? Miért kell próbálkozni feleslegesen ,aztán ha nem jön össze,meg csak a mocskolódás megy utána? Elég kiábrándító,hogy ennyire nem méltatja valaki a másikat, hogy ha tudja jól az ellentéteket akkor nem ír rá a nőre.


2022. jún. 25. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Mert nem hajlandóak/kepesek felfogni aminosav van írva és a krumplit is megpasznák ha nem gurul el.

Ettől függetlenül engem is mindig megmosolyogtat nőként amikor a másik egy ilyen tinder vagy bármi egyéb oldaltól ekkora dolgokat vár. Mármint nem is az oldaltól hanem az ott lévő emberektől. Nem szabad ilyen mereven belemenni valamibe, ha jó lesz a randi úgyis talalkoztok még és lesz folytatás, ha nem akkor még mindegy mit írsz ki.

2022. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Mert a pasik hülyék.
2022. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok fent társkeresőn, de van néhány ilyen fuckboy haverom. Ők azt mondják, hogy a legtöbb lány, aki kiírja hogy komoly kapcsolatot akar ugyan úgy benne van az egyéjszakásban is, szóval ha te nem akkor te vagy a ritka kivétel ezek szerint. Vagy még csak nem találkoztál azzal, aki annyira megmozgat hogy a másofik mondat után csúszik is le a bugyi.
2022. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindennapos sztori. Sok a hülye. Ne vedd magadra, nem veled van a baj. Ne törődj vele ;)
2022. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy gondolják, bepróbálkoznak mindenkinél, mert nincs mit veszíteniük vele.

És igen, a 3-mas tökéletesen leírta az igazat.

2022. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KabirK válasza:
van tiltólista is
2022. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!