Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akik jártok prostizni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik jártok prostizni, hogy áll most a helyzet e téren?

Figyelt kérdés

Infláció miatt gondolom drágultak. Mennyi most átlagosan 1 óra, ha az ember elmenne egy csajhoz a rosszlányokról?


Bármi fontos változás történt a covid óta?



2022. jún. 26. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Na az ilyen aki még egy krvától (oppárdon: szexmunkástól) sem meri megkérdezni a tarifát sosem fog dugni.
2022. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Haverral beszéltem erről múltkor. Ő rendszeresen jár. Elmondása szerint körülbelül duplázódtak az árak, ha azért legalább egy közép kategóriában gondolkozol.
2022. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az azért durva, szóval 30-40 ezer egy óra?


Középkategória az mit takar?


Mondjuk egy huszonéves jótestű, szilikoncicis lány már annak számít?

2022. jún. 26. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Errefelé most 25 egy óra,eléggé egységes a tarifa de szerintem lassan emelnek mert egy ideje ennyi. Mondjuk akinél tegnap voltam ennyiért alap volt hogy mélytorokkal fejezte be szóval ők is érzik, hogy egyre neccesebb árat emelni úgy hogy a fizetések nem nőnek és ugyanazt is kapod.
2022. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Régen 15-30 volt, most 20-40. Persze régen is volt nagyon drága.
2022. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsivel több mint 2 hónapja nem jutottam el prostihoz, a legutolsónál maradt 20 egy óra, az előtti, akihez rendszeresen járok, nála 13-ról 15 lett egy óra.

De ahogy olvasgatom a kommenteket, a drágulásról, már fel sem merem hívni egyiket sem. :/

2022. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!