Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem él aktív szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem él aktív szexuális életet, azt azért tartják sokan cikinek, mert az illető a biológiai versenyben lemarad?

Figyelt kérdés

Van az embereknek egy nagyon alapvető ösztöne arra, hogy szaporodjanak. Most ez nyilván a modern, fogyasztói társadalomban már nem feltétlenül azt jelenti, hogy tonna számra gyártsák a gyerekeket, de a minél izgalmasabb, kielégítőbb szexuális élet elvárás és mindenki ezt is próbálja mutatni magáról a külvilágnak még akkor is, ha nem így van. Ezért is születnek meg az ilyen "jaj már 30 éves vagyok és szűz, mit tegyek" vagy "nem kíván már a párom, vége mindennek" típusú kérdések.

Viszont az ember sok mindenre képes, sokféleképpen hozzájárulhat a közössége sikerességéhez, de mégis van egy ki nem mondott verseny a "húspiacon" és nyilván ez felállít egyfajta hierarchiát. Ennek következtében aki nem tud stabil vagy legalább alkalmi kapcsolatot kialakítani, kevesebbnek fogja érezni magát és úgy éli meg, hogy lemarad másokhoz képest. Persze erre még rájön egy lapáttal az is, ha a külvilág is ezeket a visszajelzéseket adja neki, ez talán főleg férfiak esetén van így. Valóban ma is ennyire ezen primér indíttatás alapján rendezzük hierarchiába az embereket és az egyéb intellektuális képességeik kevésbé számítanak?



2022. jún. 27. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem azért. Szimplán töketlen.
2022. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Unga- bunga.
2022. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Semmilyen versenyben nem marad le senki. Maximum a saját fejében.

Mindenki azt csinál az életével, amit akar. Én 23 éves korom óta nem voltam pasival. Most 39 vagyok. Egyáltalán nem érzek késztetést arra, hogy bárkivel megosszam az életem. Számomra nem fontos sem a szex, sem az emberi kapcsolatok fenntartása.

Ha valakinek így jó, akkor mi a frászért köpné magát szembe, és akarna megfelelni valamiféle elborult “társadalmi normának”?

2022. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki ezt cikinek tartja, akkor egyszerűen csak alacsony az IQ-ja, vagyis egy együgyü/tuskó ember. Semmilyen versenyről nem maradsz le...
2022. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert a zemberek társadalmi-, és ma már politikai elvárást művel ebből is, hogy "Legyen azztán pulyád, meg embered magad mellett, mert ha egyedüli vagy, vagy másként gondolkodó, akkor az ultragáz egy keresztényi Mo.-n".

És erre még ráfejel Viktorta tana is.

2022. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert valami nagyon fontos hiányzik az életünkből.

Én pl. házas vagyok, 15 éve szexmentesen. A párom nem mondja el miért nem akarja, de hozzám se ér. Nekem nagyon rossz így, ezt ő tudja, de nem érdekli.

2022. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

csak egy példa:

Olvasva ezt a hosszú zagyvaságot, amit állítólag egy felnőtt férfi írt... az első gondolatom, hogy "na ez biztos szűz"


Amúgy semmi köze annak, hogy megmártottad e valaha a farkadat egy punciban 10 másodpercig, ergo már nem vagy szűz, hanem a tapasztalatlanság a legnagyobb baj. Egy kor után muszáj lenni egy tökösségnek, hogy ki mersz állni mások elé, tudsz érvelni, rendesen tudsz gondolkozni, nem ijedsz meg mindentől, tudod irányítani, vezetni az embereket magad körül, gerinces vagy. Ennek hiánya töketlenségre utal. És megmondom a tutit, ha a felsoroltak igazak rád, nem ijedsz meg, érvelsz, stb., akkor simán képes vagy barátnőt szerezni.


Ha mégsem, akkor csak AZT HISZED, hogy tökös vagy.

2022. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs verseny, nincs mérce. Ezt csak ez a fogyasztói konzumidióta társadalom generálja önmaga hergelésére. Ha neked a dzsungel szőrös tájék tetszik, akkor az. Ha havonta 1X van kedved szexelni, akkor annyiszor. Ha asszex vagy, akkor az, ha nimfó akkor az. Ha 20EFt-ot költesz ruhákra egy évben akkor annyit, ha fested magad akkor fested, ha natúr vagy akkor natúr. Nincs verseny, nem maradsz le semmiről. Az ostoba képmutató emberek akarnak mindenáron többnek mutatkozni, nem kell felvenned ellenük a kesztyűt. Nem tetszhetsz mindenkinek ezt kell elfogadnod. Egyébként még jobb is így!
2022. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A versenyben lemaradók mindig is remekül tudtak erényt kovácsolni a sikertelenségükből. Lehet lepontozni, de attól még a tény tény marad.
2022. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a szex a lényeg, hanem hogy kivel szexelsz.
2022. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!