Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomhoz, milyen lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomhoz, milyen lány a legjobb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Akibe szerelmes vagy :)
2022. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 manly ***** válasza:
76%
tapasztalt
2022. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Akit legalább valóban kedvelsz.
2022. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves, szép, türelmes, és főleg nyitott-kommunikatív. Hogy kapj valami visszacsatolást hogy mit hogyan csinálsz vagy mit csinálj másképp.
2022. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez egy jo kérdés! Igy akar az örizgetett ártatlanságátol megszabadulni aki csak ugy válogat a csajok között. Mindig csak a legjobbat!!!
2022. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy vad bevállalós ribi. Nekem is ilyen volt az első, időm se volt parazni :))
2022. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BohócKolbász ***** válasza:
Elmehetsz akár prostihoz is. De olvasd el a beszámolókat hogy olyat válassz aki valóban érti a dolgát. És mindenképp vállal szüzesség elvételt is. Nem kell belőle rendszert csinálni, elég ha 2-3 alkalommal mész el, csak hogy a fizikai részébe beletanulj. Utána próbálj meg ismerkedni, és hidd el amit ott megtanultál, azt érzéssel csinálva élvezettel sokkal jobban fogja a nő élvezni.
2022. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha fizetős, akkor legyen olyan, aki nem állít túl magas standardokat a jövődre nézve, de azért neked még feláll rá.
2022. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyél prostihoz, nekem az első kapcsolatom ment rá hogy béna voltam a csaj tapasztalt volt egy igazi szex éhes ribi nagyott csalódott bennem ott elvágtam magam gyenge teljesítménnyel
2022. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!