Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszélted meg valaha a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélted meg valaha a szexuális kérdéseidet a nagymamáddal?

Figyelt kérdés
Tudom ez ritka, de volt már példa arra, hogy a nagymamádtól kértél tanácsokat vagy beszéltél vele intimebb dolgokról? Tudom, általában a szülőkkel szokták megbeszélni ezeket, viszont egy idősebb az tapasztaltabb. A korkülönbség az mennyire van hatással? Azért van olyan aki nyíltan tud beszélni vele? Ha igen hasznos tanácsokat adott?

2022. jún. 27. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én soha.

Szüleimmel elég nyíltan beszélek szexualitásról, de náluk is van egy határ.

2022. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Sose. Az egyik meghalt amikor 16 voltam, akkor ez még nem volt olyan téma ami annyira érintett volna, másrészt tiniként sokkal zárkózottabb voltam ilyen téren (családdal).


Most meg már nincs ra igényem, hogy a másikkal ilyenekről beszéljek. Mondjuk sose volt.

2022. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Még a szülőkkel sem beszéltem meg, nemhogy a nagyszülőkkel :D
2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Bár nagyon modern mamám van szerencsére, a szex pont olyan téma amiben elég konzervatív és magánügynek tekinti annyira, hogy nem lehet vele erről beszélni, nameg nem is szeretnék.
2022. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

4. "nameg nem is szeretnék."

Ez a baj, a mamát nevezed konzervativnak és te vagy az.

2022. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagymama az első szerelméhez ment hozzé akit 14 évesen ismert meg, vele élte le az életét. Anyám meg a nővérem szintén. Na most ezek után ha én elkezdenék neki beszléni arról, hogy mióta szingli vagyok milyen kapcsolataim voltak, ahol nem volt érzelem csak szex, szerintem kihullana a haja. Nem fogom a 80 éves nagyanyámat ennek kitenni, jobban ismerem mint te szerintem. :)
2022. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

13-14 lehettem, amikor a Nagyim előtt lebuktam hogy masztizok. Égtem mint a fáklya. Erre ő tök lazán el kezdett olyan érdekes dolgokról mesélni, hogy tátott szájjal hallgattam. Minden kérdésemre tudott okos választ adni, már az osztálytársaim kérdéseire is ő válaszolt. Igazából ő világosított fel, és neki köszönhetem hogy a szexualitást nagyon a helyén tudom kezelni. A szüleim maradi konzervatívok voltak hozzá képest! Ő tudta hogy mikor vesztettem el a szüzességem, ő mindent tudott a testemről a lelkemről, mert mindent el lehetett neki mondani. Hosszú estéken át mesélt a szexről, a kapcsolatokról, a védekezésről, az eü oldaláról - nagyon felvilágosult és liberális volt.

A mai boldog nemi életem alapjait kizárólag neki köszönhetem!

Sokkolt a halála, azt hittem soha nem heverem ki.

2022. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!