Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy nő, férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy nő, férfi prostihoz menne egy kiadós punci nyalásért, úgy ahogy egy férfi is prostihoz megy egy kiadós szopásért? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 05:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető
2022. jún. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
minek a prosti én kinyalom ingyen is :P
2022. jún. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Van de gondolom a sok csalódás okozta nálad ezt!

Sok férfi csak "nyalakszik" és nem nyal, vagy rossz a technikája. Mint ha egy üveg szájába dugdosná a nyelvét. Ahelyett, hogy úgy nyalna ki, mint a mézes bödönt!

Na igen! Ezért erre érdemes lenne egy tanfolyamot indítani!

2022. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, nem fontos anyagagiakat is bele vonni a kérdésbe, nem kell hogy prostitúció legyen. Arra voltam kíváncsi, hogy nőknél van erre igény ugyan úgy, mint férfiaknál, tudván hogy a nők másképp működnek? De ha már prostitúcióról van szó, lenne aki fizetne is érte?

(“Elöl, hátul négy. Mónikázás kettő.”😝)

2022. jún. 28. 05:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit okozott nálam, milyen csalódás🤨?
2022. jún. 28. 05:56
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

05:32 , két szóval valaszolnék:

1 minőség, 2 diszkréció


Szerintem kevés az a nő, aki ilyenért ténylegesen fizet is. Aki természetesen tudja kezelni, az az élet egyéb területein sem görcsös, így a pasizás is gátlások nélkül megy neki.


Akinek meg valóban nagy könnyebbség lenne üzleti alapon kielégülnie, az pedig azért nem képes megtenni, mert cikinek/gáznak érzi.


Magam részéről ebben semmi rosszat nem látok, sőt szívesen szolgáltatnék minőséget, garanciával. Összekapcsolva a kellemest a hasznossal 🙃


F30

2022. jún. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, legalábbis én bármikor találok az összes ujjamra pasit, minek mennék férfi prostihoz? :)
2022. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van sok nő akit izgat hogy fizet a szexért, és a pasi ilyenkor a kiszolgáltatott, itt is beszélgettem nem egy ilyen nővel, csak hát női oldaról cikib a téma így hiába van sok érdeklődő, valójában nagyon kevesen merik meglépni.
2022. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég felmenni a rosszlányokra és megnézni milyenek a férfi prostik ott, rögtön megérted miért nem fizet ezért a kutya se. :D Szerintem maximum idősebb elvált nők, kevésbé vonzó nők akik élnek ezzel a lehetőséggel, a többiek egyszerűennem szorulnak rá.
2022. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 #9 Pontosan ezekre voltam kiváncsi, köszönöm. Valamelyest ez megis ugyan úgy működik mint a férfiaknál. Én sem voltam még prostiknál soha, hasonló okokból, míg mások simán elmennek, és gondolom azok többségében akiknek feleségük van, és másképp nem jutnak szexhez. Tök ugyan ez a helyzet a nőknél is.
2022. jún. 28. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!