Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi izgatja annyira a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi izgatja annyira a férfiakat a squirtelésben?

Figyelt kérdés
Mostanában nem először találkozom a témával. Alkalmi randikon is előkerül, hogy tudok-e ilyet (nem, sajnos nem). Múltkor pedig a baráti társaságunkban jött elő a téma, ahol a fiúk azt mondták, mennyire szeretnének egy ilyen csajt...Mi jó ebben, de komolyan??

2022. jún. 28. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

azt hiszik ha spriccelsz, baromi nagy az orgazmus, aztán lófiszfaszt, a G ponttól függ

N

2022. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert az az orgazmusnak egy egyértelműbb, látványosabb formája, és ilyenkor van egy olyan érzésük, hogy na, azért, mert ők milyen jók voltak, pedig tudják, hogy ez nem annak a függvénye...
2022. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Pont ez, hogy nem mindenki képes rá, ezért különleges.
2022. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem semmi izgató nincs benne, inkább undorító.
2022. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szexuális értelemben semleges jelenség, inkább macerás az átáztatott ágynemű, matrac miatt. Lányok, csak a látvány kedvéért ne erőltessétek:)
2022. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
voltam már pár csajjal de ilyet még csak filmen láttam szval már ott tartok h fizetnék is egy ilyennek :P
2022. jún. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem még azért is izgat sok férfit, így engem is, ha egy nő orgazmuskor spriccel, mert állítólag annak az intim testnedvnek kellemes íze van, de másmilyen, mint a puncinedv. Olvastam ilyen élményekről beszámolókat, jelentős részük leginkább azért élvezi, hogy 69-es pózban nyalás végén a nő beleélvezzen a szájukba, amit le is nyelnek.

Tapasztalataik szerint annyira jó érzés, hogy ezt minden férfinak legalább egyszer meg kéne tapasztalnia. Egyszer én is szeretném ezt átélni, de sajnos szinte semmi esélyem nincs rá.

2022. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!