Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Takarító hölgyek, nők, csajok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takarító hölgyek, nők, csajok! Ha olyan helyen dolgoztok ahol sok pasi van és ép fürdőt, mosdó wc.t takarítatók szoktátok látni őket meztelenül vagy kíváncsiak vagytok ha épen akkor mennek ki :)?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem akkor takarítanak mikor valaki épp bent van. Vagy miután mindenki hazament, vagy mielőtt megjönnek.
2022. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen nem fordul elő.
2022. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akkor takarítanak mikor valaki épp bent van. Vagy miután mindenki hazament, vagy mielőtt megjönnek."

hát nálunk fél 6-kor elkezdik, én meg néha 9-ig is bent vagyok

2022. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg múlt hétvégén a strand klotyójában pl. lazán besétált a piszoárt használók közé a takinéni
2022. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt a munkát, ezért túl feszült vagyok, hogy a pasikkal foglalkozzak.
2022. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Múltnap strandon zuhanyoztam simán bejött!

Rám nézett hupsz Bocsi és kiment!

2022. jún. 29. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van erre mód, bekopognak, aztán a résre nyitott ajtón megkérdezik, hogy van-e bent valaki! Ha nincs válasz, bemennek és elvégzik a dolgukat - a takarítószerek jelentős hányadát a bejáratnál hagyva jelzésként. Ennyi!
2022. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég a Tescóban a piszoárnál álltam amikor bejött a takarítónő.

Elnézést kért, és kiment a kézmosókhoz, hogy addig ott tevékenykedjen.

2022. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!