Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatónak tartod, hogy barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatónak tartod, hogy barátnődet/feleségedet felcsatolható műpénisszel (vagy méretnövelővel) dugd meg, akár férfi erényöv viselése közben, vagy egyéb sub játék keretében, vagy akár mindenféle sub-dom viszony nélkül?

Figyelt kérdés

Nők véleménye is érdekel termesztésen! (de itt úgyis főként pasik írogatnak)

Neked melyik ötlet mozgatja meg a fantáziádat?

Volt már ilyen élményben részed? Alkalmi játék volt vagy rendszeres?

Létezik olyan, amikor a nő hozakodik elő az ötlettel?

Mekkora a péniszed? Szerinted, igaz, hogy főként a kis méretű pasiknak a vágya felcsatolhatóval dugni a nőt. (nagyobbal, mint az övé)

Mekkora műpéniszt használtatok/használtok?



2022. jún. 29. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Izgatónak tartom, kipróbálnám, de még nem volt ilyen élményem
Sub szerepben kedvelem, ha domináns a nő és rám adja...
Nem sub-dom szerepben, csak úgy érdekességből próbáltuk ki párommal
Semmi extra sub-dom izé, csupán kicsi a péniszem, páromnak pedig nagyobbra lenne igénye
Egyéb kifejtem hozzászólásban
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sub játékban izgi lehet
2022. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám erényövben


Addig akarnám így ameddig el nem tudnék így élvezni :D

2022. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.
2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok sok mindenre a szexben, nejem is nyitott (többek közt ezért is vettem feleségül ;-) ), de ő a sub szerepet ki nem állhatja, viszont a dominánsat igen. Így ki vannak osztva a szerepek, ha extra játékra van hangulatunk.

Már kapcsolatunk hajnalán, pár hónap után kiderült mindez és akkor vettünk is felcsatolható szettet. Azóta több dildót is vásároltunk már, de szinte mind kompatibilis a felcsatolható hámmal. (annyi a feltétele, hogy tapadókorongos legyen)

Az tagadhatatlan, feleségem szívesen fogad magába nagyobb, néha jóval nagyobb méretű dildót, mint az én 14 centis farkam. Tehát, ha nem lenne sub-dom játék is köztünk, talán akkor is használnánk felcsatolhatót, vagy legalábbis segédeszközt.

Annyi a trükk, ha a saját dákómmal akarunk közösülni, akkor előtte nem kell használni nagyobb játékszert. Fordított sorrendben már nem érzi annyira az enyémet (pár óráig).

A férfi erényöv izgatja a fantáziámat, már említettem nejemnek is, de még nem vettünk. Úgy sejtem, a közeljövőben megfog lepni egy ilyennel. ;-)

Még annyit, a felcsatolhatót, olykor ő veszi fel. ;-)

2022. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neha poen egy jo nagy farokkal ezt kiprobalni, de utana meg jobb az igazi N
2022. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Izgató lehet.


29/F

2022. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen, abszolút. Nekem van ilyen fétisem, így izgat a téma, de azért feltehetően nem vagyunk olyan sokan ezzel. Nők pedig talán még kevesebben akiket ez nem hökkent meg.

Én szeretem a bdsm-et, azon belül is switch vagyok, a szib oldalam lényegében abból áll, hogy kontrollálják az orgazmusom, így pl erényöv viselése, miközben domináns oldalról szeretném megdugni a hölgy partnerem (illetve még jó pár dolgot csinálni), így kézenfekvő a felcsatolhatós használata ebben az esetben.

2022. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemmel jópár évvel ezelőtt kezdtünk el szexjátékokat használni, egyszer valahogy kaptunk egy kicsi durex péniszgyűrű vibrátort amivel volt 1-2 jó menetünk és kb így kezdődött a gyűjtő szenvedélyünk és valamikor egy vásárlás folyamán találtunk egy átlagos méretű műpéniszt, ami elég izgató volt és az is sikeres volt, így kialakult egy műpénisz fantázia is, főleg azért, mert eléggé izgató számunkra a többes, gangbang és hasonló fantázia, amit egy ilyennel át lehet félig-meddig élni.

Én azért imádom a műfarkat páromon használni, mert teljesen máshogy tudom mondjuk kézzel csinálni neki, mint ha sajátom lenne, tempó, hosszú előjáték, stb és nem-egyszer óriási orgazmust tudok kifacsarni belőle, többet is egymás után. Emiatt imádom. Ha nem lenne nagy élvezet neki, akkor valszeg hamar meguntuk volna. Volt már, hogy magamnak felcsatoltam nagy nehezen, hogy olyan érzés legyen mintha igazi lenne, de az más és nem tudja eldönteni melyik a jobb. Furcsának tartja, hogy nekem más érzés így a farok és szereti amikor kézzel csinálom, mert olyan tempót csípővel nehezen tudok (plus lehet kombinálni mondjuk kis nyalakodással olyankor)


Szóval mi aktívan használjuk, nem mindig természetesen, de ha van idő és kedv, akkor jöhetnek a játékszerek.


Nekem méretemmel nincs gond, viszont ha őszinte lehetek, valszeg azért is szeretem én használni rajta, mert ha izgatott vagyok, akkor nem bírom olyan sokáig, addig biztos nem, hogy 2-3-4-5 orgazmusig keményen dugjam, amit egy műfarokkal tudok.

2022. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek remek dolgok. De én a fordított felállást jobban kedvelem. :-)
2022. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyesmi de erényővet nem régóta hordok. Majd biztos lesz ilyen is.
2023. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!