Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van akit hipnotizál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van akit hipnotizál a barátnője? Mit sikerült eddig elérni vele?

Figyelt kérdés
Engem sissy dolgokra hipnotizál, meg szopásra próbál nevelni.
2022. jún. 29. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Engem cringy dolgokra meg funny shittekre... gyere le jóisten... "sissy dolgokra" a hunglish nagykövete vagy?
2022. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamat hipnotizáltam szopásra,sikerült
2022. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második. Leírnád privátban? Kíváncsi vagyok.
2022. jún. 29. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
1, a sissyre nincs más kifejezés, te vagy tudatlan. Amúgy sok dolgod lesz még ma, mert minden második embert le kell oltanod facebookon a hunglish miatt, szóval ne fecséreld az időd :(
2022. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Meh
2022. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Kedves lepontozók, tudtok magyar kifejezést a sissyre?

És ha van, törvényszerű így használni?


A kérdezőnek: ajánlom a "Túl a hipnózison" című könyvet

2022. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Csak a miheztartás végett senkit sem lehet hipnotizálni olyan dologra amit nem akarna megtenni. A hidegháborúban számtalan ilyen kísérletet végeztek el - orvosok, felkészült szakemberek, narkotikumokkal is megtámogatva. Az eredmény az lett, hogy nem működik.

Te bro' alapból sissy akarsz lenni, csak doktorosdi porhintést játszotok közben, de amúgy is erre vágynál.

2022. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Forrás?
2022. jún. 29. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vágy megerősítéséről szól, amit amúgy elutasítana. Én így értelmezem.
2022. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak a szemeibe nézek, és már az hipnotizál. Ölelni, csókolni akarom, ellenállhatatlan szexuális vonzalmat érzek, nem tudom őt elengedni. Mondhatjuk, hogy a szerelem önmagában egyfajta hipnózis, amiből csak elélvezés után ébred fel valamennyire az ember.
2023. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!