Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, melyik jön be jobban, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik jön be jobban, ha egy férfinak ...?

Figyelt kérdés

A:

Luxus autója van, nagy ház, tehetős életvitel, nem kell dolgoznotok mellette, évente többszöri nyaralás egozotikus helyeken.

Külső: 10/5

SZemélyiség: 10/6



B: Van egy szakadt suzukija, gyári munkás 3 műszakban, éppen hogy kijöttök a hó végén, neked is dolgoznod kell.

Külső: 10/7

Személyiség:10/8



2022. jún. 30. 15:45
A kérdező szavazást indított:
A
B
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyikse, van a kettő között szerencsére átmenet. De ha ez a két lehetőségem van akkor inkább az első.
2022. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Miért van minden nap legalább egy olyan kérdés, amivel azt akarjátok igazolni, hogy minden nő egy pénzéhes rib.nc?

Ha olyan nőre vágysz, akinek pénz kell, hát akkor kapd össze magad, és rabolj ki egy bankot.

De ha értelmes, normális, kedves nő mellett szeretnél nyugodt éveket eltölteni, akkor csak a személyiségeden kellene fejleszteni…

2022. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem. Az élet nem fekete fehér.
2022. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyik se. Szeretnék dolgozni a pasim mellett, nem igénylem a luxust, sőt... de most nem tudom elképzelni, hogy összejöjjek egy gyári munkással. Kivéve persze, ha neki ez az álma, szereti csinálni és amúgy kifejezetten okos és vannak egyéb ambíciói ha nem is a munkájában, akkor a hobbijaiban (mert azt elvárom, hogy legyen neki). Ebben az esetben el tudnám fogadni, de nagyon kevés az ilyen. Ja most látom, hogy 3 műszak...nem lenne ideje rám meg hobbikra és barátokra sem. Szóval nem.
2022. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
4: a 3 műszak mellett már miért ne lenne ideje hobbira, meg barátokra? :D
2022. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsére van aranyközépút, ezek közül egyik se vonz. Az első, azért mert nem várom el és nem is akarom, hogy eltartsanak, eltudom én saját magamat is. A második, pedig, azért mert munkájából adódóan, pont nem egy barátnőre van ideje meg kedve.
2022. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Van középút..Jól kereső,jómodban élő informatikus mérnök vagyok,s nem tartom magam rondának.
2022. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én C) vagyok:

Különleges, ritkaságszámba menő autóm van, van több ingatlanom, nem mondanám konkrétan gazdagnak magam, de nem kell panaszkodnom, amire igényem van, meg tudom venni, nyaralni is el tudok járni.


Külső: ezt másoknak kell megmondani, utálom a nagyképűsködést. Nem vagyok nyilván görög isten, de nem is vagyok nyomoronc. Nekem megfelel így, meg akikkel eddig együtt voltam, azoknak is :)


Személyiség: szintén másoknak kell megmondani. Többen azt mondják, velem nagyon nehéz rosszban lenni. Akkor az csak nem lehet olyan szörnyű :)

2022. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem
2022. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne akarnék dolgozni, csak mert neki van pénze? És, ha két év múlva vagy akár legyen 10 év szakítunk, akkor eldobtam a nyugdíjamat meg úgy kb. mindent? Nevetséges. Mármint, akkor gondolom csak a "szexi" ribikhez szól a kérdésed, ugye?

Egzotikus helyeken sem akarok nyaralni.


Három műszakos munkarenddel pedig már nem kell éhen halni, elég jó túlórapénzt fizetnek. De mindegy, higgy, amit akarsz...

2022. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!