Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek a magas hangú férfiakról, pasikról?

Figyelt kérdés
Lehet belőlük jó férj és apuka?

2022. júl. 1. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet.
2022. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert valaki a hangjától lesz jó férj? XD

Amúgy taszítóak, nem járnék olyannal, akinek irritál a hangja.

2022. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Az a véleményem, hogy a magas hangú férfiaknak kevesebb a tesztoszteron szintje és ennek megfelelően is viselkednek. Ettől még lehet nagyon jó férj és apa, sőt, talán még jobb is, mint a többiek. Ha talál olyan hölgyet, akit nem zavar, hogy nem irányító típus, félénkebb, esetleg papucs, akkor szerencsés.
2022. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

#3 😂

Nem ettől lesz valaki papucs hogy mekkora a tesztoszteron szintje. 😂

2022. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem a hangmagasságtól lesz valakiből jó férj és/vagy apa.


Viszont számomra kevésbé vagy egyáltalán nem vonzóak a magas hangú férfiak.


Persze ki tudja, lehet egyszer megtetszik egy. 💁🏼‍♀️

2022. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a zseniális csanádokon kívül mindenki hormonzavaros, jó ég gyerekek...
2022. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok olyan férfival találkoztam, akinek feltűnően magas hangja lett volna, egy van, aki azért nyomott hagyott bennem. Az ismerőseim úgy készítettek fel a vele való találkozásra, hogy próbáljam meg visszafogni a nevetésem, amikor először megszólal. Undorítóan gúnyolódtak rajta egyébként sokan... Érdekes, hogy én egy másodpercre sem találtam viccesnek. Valójában pár óra alatt olyan vonzalmat keltett bennem az illető, amit nehezen, vagy egyáltalán nem is felejt el az ember életében. Ne értsen félre senki, nem a hangjával, hanem mert nagyon intelligens volt és jóindulatú, talpig úriember, meg azért persze jól is nézett ki. A hang szerintem nevetségesen mellékes dolog. Ami először kicsit furcsának tűnik, az egyik legkedvesebb hanggá tud válni. Ugyanígy lehet egy kifejezetten kellemes hang undorító, ha rossz emlékeid lesznek a tulajával.
2022. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire magas? Én nem találkoztam még olyan férfival, akinek tényleg extrém lett volna. Ha az, akkor esélyesen más téren sincs rendesen kifejlődve és hormonzavaros.
2022. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!