Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szavazzatok! Mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szavazzatok! Mekkora a legrövidebb pénisz, amivel még tényleg élvezitek a szexet, és nem dobjátok miatta a pasit?

Figyelt kérdés
A szavazatokon túl a kifejtős válaszokat is várom.

2022. júl. 1. 18:30
A kérdező szavazást indított:
10 centinél kisebb
10 cm
11 cm
12 cm
13 cm
14 cm
15 cm
16 cm
17 cm
18 centi vagy nagyobb
38 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%

10 cm a hivatalos méret, amit még élvezni lehet.

Nem lónak, hanem embernek.

2022. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Akkor en egy lo vagyok.
2022. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
12 cm-t biztos mind nő szavazta 😂
2022. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
#1 te is egy kisfarkú akárki vagy ugye? Mesélitek magatokat a semmit, ha itt nők szavaznának többségében, tudod mennyi lenne az elvárt? 15-16 - 20 között, nagyon max 21 cm. De nem 10 meg 13 cm, amit egy nő élvezni tud, nekem lankadtan 12 cm, de meséljetek még, hogy akinek mereven ekkora, az bármire is jó, pisálásra jó, valóban…
2022. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
16%
* amit egy nő élvezni nem tud.
2022. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

#4 Az mindegy mekkora lankadtan.

A 20 cm túlzás, viszont szerintem a legtöbb nő 14-től max 18-ig tartja ideálisnak a hosszúságot.De azért ez nem minden.Egy ceruza farokkal nem sokra megy az ember, fontosabb, hogy vastag legyen.De minimum 14 cm.

2022. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#4 A válaszod alapján te egy igazi undorító féreg vagy. Azt hagyjuk is, hogy nőket kérdeztem, erre mégis idepofátlankodtál. De ahogy le akarod húzni, és meg akarod alázni a kisfarkú férfiakat, az végtelenül gonosz, aljas, és gusztustalan dolog tőled. Inkább örülj, hogy nem tartozol közéjük, te gyökér. Valószínűleg a faszméreted lehet az egyetlen tulajdonságod, amit pozitívnak tartasz magadban (és ebben igazad is lehet), ezért kérkedsz vele, és ezért akarod, hogy a földi pokolban érezzék magukat a nálad e szempontból kevésbé szerencsések. Őszintén azt gondolom, hogy te kerülsz majd pokolra, ha tényleg olyan ember vagy, amilyennek a válaszod alapján látszol, és ha nem változol pozitív irányba. Egyébként a gonosz szándékon túl akár értelme is lehetett volna annak amit írtál, mivel a nők többsége szerintem is a 16-18 centis kategóriát favorizálja leginkább. De ez a kérdés nem az ideális méretről szól, hanem a minimum méretről amivel még élvezetes tud lenni a szex, és ahhoz nyilvánvalóan nem minden nőnek kell legalább 16 centi. Te viszont ezek szerint még arra sem vagy képes, hogy figyelmesen elolvasd a kérdést. Persze lehet, hogy csak tévedsz, de azt látom a legvalószínűbbnek, hogy egy velejéig romlott, rosszindulatú, kegyetlen alak vagy, aki csak lökni akar egyet a lejtőn az amúgy is nehéz helyzetben lévő kis péniszű srácokon. Rosszul vagyok tőled. Azt kívánom, hogy válj jobb emberré, mert az aki most vagy, nagy eséllyel a pokolban fog bűnhődni a gonoszságáért. De ezzel a hozzáállással talán már itt a Földön megteremted magadnak a saját poklodat, és már ebben az életben jobban fogsz szenvedni, mint az általad megalázott és lenézett kisfarkúak. Változz meg idegen, próbálj jobb ember lenni!
2022. júl. 2. 01:28
 8/35 anonim ***** válasza:
45%

#7 itt mindenki féreg, aki a lelki nyomorotok miatt beolvas nektek. Az ember fogalmàval ne dobálózz, mert nagyon hamar kiderülne hogy kettőnk közül ki az, senki nem fogja nektek a megnyugtató hazugságot írni.

A 13-14 cm kicsi, az alatt meg hagyjuk.

16-20 között, ha belegebedsz. Akkor is.

2022. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 Épp ezért vagy féreg, mert a kis péniszűek nehéz helyzetén élvezkedsz, és forgatod a tőrt a sebeikben, pedig senki nem kért tőled kegyes hazugságot, sőt semmilyen választ sem, senki nem kért tőled semmit, nem is hozzád szólt a kérdés. A kérdésem nem volt negatív vagy bárki számára bántó, nem tudom esetemben milyen lelki nyomorról beszélsz. Ha meg valakinek lelki gondjai vannak a kis farka miatt, az sem csoda, ez egy valódi gond. Ami kicsi az kicsi, senkitől nem várom, hogy hazudjon. Sem te, sem én nem tudhatjuk, hogy kik szavaztak, és hogy hazudtak-e. Amit viszont külön kérés nélkül is elvártam volna, hogy ne írj oda, ahol nem téged kérdezek, és főleg azt, hogy alapvető emberi normát betartva ne élvezkedj más emberek nyomorán, csak hogy te felsőbbrendűnek érezhesd magad. De te épp ezt csinálod, és a legutóbbi válaszod is csak azt erősítette meg, hogy egy gonosz féreg vagy.
2022. júl. 2. 07:19
 10/35 anonim ***** válasza:
29%

Aha. Megmondtam. Nem a megnyugtató hazugságokat fogjátok vissza hallani, én sem kérem ezt mástól más témában, hanem megmondom neki hogy mondja a szemembe amikor beszélgetünk, őszintén, hogy most mi is van?

A féreg az egy hasznos élőlèny, tehát bóknak veszem.

Viszont ti kullancsként lepitek el az oldalt, aztán nőnek magatokat kiadva írogattok itt, főleg olyan lehetetlen méreteket, amit ha egy nő meglàt, tudja hogy gondban lesz vele. Pont.

2022. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!