Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit könnyebb ma találni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit könnyebb ma találni? Komoly kapcsolatot vagy laza, csak szexen alapuló kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Komolyat.


f31

2022. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Olyan 2 közöttit. Meglepően sokszor látom, hogy csak ilyen ez van, ez jutott alapon vannak együtt párok. A szex így megvan és valami párkapcsolat jellegű dolog is.

Egyébként aki kapós, annak mindkettőt könnyű találni. Aki nem, annak mindkettőt nehéz.

2022. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ, N/F...
2022. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fizetős, szponzorációs "szimbiózist".
2022. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyat nehezebb.
2022. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szexre könnyebb.
2022. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohm... Mit erez az a felhasznalo, aki privatban leirta, hogy milyen csajokkal volt? Miert gondolja, hogy ez engem barmennyire is erdekel?
2022. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyat.

Szexkapcsolatot, főleg nekünk nőknek, olyan könnyű összehozni, mint azt kimondani, hogy krumplipüré. De egy komoly kapcsolat, amiben mindkét fél jól érzi magát, értelmes, és teljes mértékben passzolnak…. nah az szinte fehér holló kategória.

2022. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatot nagyon könnyű találni, de olyan partnert és kapcsolatot szinte lehetetlen találni ami hosszútávon is működőképes, és mindkét fél boldog a kapcsolatban és kölcsönös a szerelem is.
2022. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 8-9 páros nagyon szépen leirta. Én is így voltam tavaj. Találtam egy csajt. Helyes volt, okos, ugy nézett ki a sex is fasza lesz vele. Könnyen indult. Első randin kis csevely, másodikon dugas egész éjjel. Mivel jónak nézett ki, kapcsolat lett belőle. Pár hónap után eltűnt a sex, és az egész más irányt vett. Sajnos nem működött, szinte semmiben. Teljesen másé bérek voltunk. Szakítottam. Sexre találni meg férfiként is könnyű. A nők is kiéhezett ék több hónapnyi sex után. Ők is akarnak egy kis gyönyört. De hogy a lelki oldala is működjön, tényleg sokkal nehezebb.
2022. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!