Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfinél(30) az intim méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinél(30) az intim méret kicsinysége miatt mennyire hagyják ott az embert a nők?

Figyelt kérdés
Nem mini, ilyen 13 cm mereven kb , csak ha nyugalmi állapotban van akkor elég kicsire összemegy szinte mint egy ilyen kis nudli , főleg mióta felszedtem egy kis pocakot azóta még rosszabb mert van egy kis plusz zsír nyilván lentebb is és ha hideg van vagy ilyesmi akkor szinte alig látszik ki , na most nyilván ha nővel lennék akkor izgalmi állapotba azért nem ilyen , de mondjuk ha így látná a nő nyugalmi állapotban azzal mennyire foglalkozna?
2022. júl. 2. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem csak 12 cm és csak 3 cm "vastag". Eddig 2 nő látta, mindegyiknek elment a kedve azonnal, utána pedig ki is dobtak egyből. Azóta nem erőltetem, ez kicsi.
2022. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
1-es vagyok, az lemaradt, hogy én 173 cm vagyok és 62 kg. Nyilván a te súlyod nem válik az előnyödre, de én példámból láthatod, hogy igazából mindegy. Amúgy esetemben ezek a lányok nem voltak túl szépek, de hát még így is találnak/találnak nálam sokkal jobbat. Gondolom nálad is.
2022. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 100 kg vagyok 170 centihez , régen én is ilyen 65-70 voltam akkor még jobban is mutatott ott lent de most a plusz zsír miatt meg már nem szoktam borotválni szinte ki se látszik
2022. júl. 2. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Vitya már megint te? Fogytál tegnap óta 3 kilót?🤣
2022. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem jól megujjazhatnál. Meg lehetnél a szolgám. Néha berakhatod a kis répádat is. De lovaglóban el tudom képzelni, hogy kielégülnék tőled
2022. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs még tapasztalatod nőkkel, hogy itt kérdezgetsz erről? Mert ha csináltad volna nőkkel, akkor gondolom, már lenne némi fogalmad arról, hogy hogyan viszonyulnak a farkadhoz.
2022. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Átlag csajjal nem sok, prostikhoz jártam sokat ilyen 20-25 éves korom között
2022. júl. 2. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Annyira röhejesek vagytok. Tényleg, ki a francot érdekel, hogy plöttyedten mekkora a farkatok? XD Nyugalmi állapotban lehet két centis is, kit izgat?? Inkább, mint hogy egy hosszú löttyedt cuccot lóbáljon. Az sokkal taszítóbb.
2022. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát olyan furán néz ki , másnál mit tom én strandon vagy wc-be látom hogy ott lóg az azért jobban mutat
2022. júl. 2. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
6-os vagyok. Értelek. A prostik meglepődtek a méreteden? Láttál rajtuk megdöbbenést, elfojtott nevetést, mikor megláttak a farkad? Ugye, hogy nem. Tudod miért? Mert ez egy elég gyakori méret, egyáltalán nem szélsőséges, elég sok férfinak ekkora. Beleesik a normális méretskálába, igaz annak a kisebbik vége felé van. Ez egy átlag alatti, de használható méret. Lesznek nők, akiknek túl kicsi lesz, de legalább ennyinek elég. Ez ennél a méretnél tényleg egy 50-50-es játék, ami kicsit talán szívás, de azért sok lehetőséget ad. Szóval csajozz bátran, akár komoly kapcsolatot, akár szeretőt keresel, fogsz találni ekkora szerszámmal is. Ha valaki túl kicsinek találja, vagy akár be is szól miatta, ne vedd magadra, és ne veszítsd el az önbizalmad, hanem keress tovább, mert fogsz találni hozzád illő csajokat. A nyugalmi állapot meg tényleg nem igazán számít, a nőknek szinte semmit sem, azt meg gondolom, hogy nem a férfiaknak akarsz tetszeni a mosdóban vagy az öltözőben. Szóval hajrá barátom, bátran előre! :D
2022. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!