Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyanokat keresek, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokat keresek, akik már látogattak meg rosszlányok.hu-ról lányokat. Kinek milyen véleménye van, akár pozitív, akár negatív? Mindent meghallgatok.

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Én voltam már rengeteg lánynál, évek óta járok. Nekem egyetlen egy negatív tapasztalatom van, az összes többi lányról nem tudok rosszat mondani. Figyelmesen el kell olvasni a leírását, értékeléseit és csak utána felhívni. Vannak akiknek az írásukból már le leher szűrni, hogy valami nem stimmel. Egyszer estem abba a hibába, hogy nem olvastam el az értékeléseit. Volt neki 29 negatív, 2 pozitív. Elmentem hozzá, majd 1 lány helyett 2 várt és azt mondta, hogy ha adok egy tizest pluszba, akkor lehet édeshármas. Belementem, aztán az lett, hogy mind a 2 lány kiröhögött, hogy milyen kicsi a farkam meg stb.

De ilyen 1x volt, az összes többire nincs panaszom.


23/F

2022. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

3 éve járok, kb 50+ribinél voltam már. Van aki tényleg nagyon rendes, korrekt, még annak ellenére is, hogy nem engedélyezi az értékeléseket.

Meg volt már olyan is, hogy aki tele volt pozitív értékelésekkel, pont az volt a bajos, nem tetszett a stílusa, vagy tág volt, vagy kövér...

Egyébként ha ugyanaz több városban is hirdet, jó képei vannak, nem retusáltak, rak fel friss képeket, tud helyesen írni és még értékelései is vannak, azzal nagy baj nem lehet.

Legtöbbnél a probléma a kamus képekkel van, retusáltak, nem is ők vannak rajta, vagy régi képek.

Van 1-2 lehúzós,igénytelenebb, ez a legalja, ezektől el kell köszönni illetve nem árt figyelni arra, hogy hirdet 18 év alatti is, egyszer belefutottam egy ilyenbe, ott is hagytam őt.

2022. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
én szoktam járni de egy ideje már felhagytam vele.. odavagyok az análért de elkezdték azt csinálni hogy igen persze menni fog aztán ha már elkérték a pénzt akkor elkezdenénk csinálni erre jön a duma hogy nem fog menni seggbe meg fáj mert nekem túl nagy... de pénzt nem ad vissza mert megpróbáltuk dumával
2022. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

11 hirdetőnél voltam már összesen. 10 lány, 1 srác.


Ezek közül voltak nagyon pozitív élmények (ezekhez visszajárok, ha tehetem), néhány közepes és egy-két egyértelműen negatív.


Alapvetően egyetértek az első hozzászólóval, önmagában a hirdetés szövegének az elolvasása sokat elárul a hirdetőről, az intelligenciájáról, hogy potenciálisan mennyire lehúzós, stb. Érdemes az értékeléseket is elolvasni, pláne azoknál, akik ezt alap esetben letiltatják a saját hirdetéseik alatt.


De ugyanakkor életem egyik legjobb élménye egy olyan masszőrnél volt, aki sem értékeléseket nem engedett a hirdetése alatt, sem az arcát nem lehetett látni. Más kérdés, hogy a hirdetésének a szövege viszont olyan meggyőző volt, hogy nem tudtam kihagyni. Nem is bántam meg, sőt.


Alapvetően érdemes velük rendes, kedves, tisztelettudó hangnemben viselkedni, sokan közülük láthatóan nem ehhez szoktak, viszont meg is szokták hálálni. Legalábbis akinek van egy kis esze és szeretne állandó, visszajáró vendégeket.


Egy dolgot azért érdemes megjegyezni mindezzel együtt: Kivétel nélkül minden hirdető hazudik magáról valamit a hirdetésben: Nem annyi idős, hanem picit idősebb, nem annyi kiló, hanem kicsit több. Dohányzik, annak ellenére, hogy a hirdetésben az ellenkezőjét mondja, stb. Ennek ellenére vannak nagyon jó, minőségi hirdetők az oldalon, egy kis tapasztalattal és józan ésszel ki lehet szűrni, hogy kihez érdemes elmenni.

2022. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én láttam párat, akik nem hazudnak. 11 az kicsi minta.
2022. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!