Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, általánosságban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általánosságban a nagyfarkú férfiak jobbak az ágyban mint a kisebbek?

Figyelt kérdés

Tudom, technika blabla.

Most vegyünk olyan férfiakat, akiknek jó a technikájuk.

Általánosságban így melyikkel jobb a szex? :)


2022. júl. 3. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen esetben a nagyobbal sokkal jobb. Azt szokták mondani.
2022. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Férfi vagyok. Az átlagnál nagyobb a péniszem. A csajok kb. felének konkrétan fáj, ezért nem tudják annyira élvezni. A másik felük viszont jobban élvezi, mert jobban kitöltöm őket. Szóval ez tényleg emberfüggő, hogy kihez mi illik.
2022. júl. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Vannak pózok, amiket csak naggyal lehet. Az egyik kedvencem is ilyen, es mégis én irányítok.
2022. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3-as, melyik az a póz és milyen max. mérettel próbáltad már?
2022. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A nagy méret kellemetlen, fájdalmas, nem lehet vele vadulni
2022. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 15 cm még igazán kellemes. A 16 centi pedig már csak óvatosan jó.

Ha egy kicsit vastagabb, az jobban ingerel. De határozottan cáfolom, hogy egy nagyfarkú pasi jobb lenne az ágyban!

Levezetem…

A nagy mérettel rendelkező pasi azt gondolja, hogy mivel neki nagy van, a nők már attól elélveznek, ha csak ránéznek. Ergo neki nem kell tennie semmit sem. Ez egészen addig tart a fejükben, amíg rájönnek, hogy a nők nagyon nagy többségének a nagy cerka kellemetlen vagy fájdalmas. A nagy méret egyet jelent az óvatoskodással. Mert ha nem így tesz, gyötrelmes lesz a szex

Egy kisebb mérettel rendelkező hapsinak pedig sokszor kisebbségi érzése van, azt hiszi nem elég az adottsága, és megpróbál kompenzálni. Hosszabb előjáték, jobb technika, nagyobb odafigyelés jellemzi őket.

Szóval az én tapasztalataim szerint egy kisebb/átlagos mérettel rendelkező férfi klasszisokkal jobb az ágyban, mint egy nagyfarkú tuskó.

És elég nagy “adathalmazból” válogattam, mivel 40 éves vagyok és szexfüggő.

2022. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Minél nagyobb, annál jobb, nagy kell a csajoknak. Nem nagyképüségből, de a csajom előző pasijának sokkal kisebb farka volt, a csajom mondta. Vele sosem ment el szex közben, nekem elég betenni neki és picit mozogni, már ettől elmegy 2 perc alatt. Mert kitöltöm rendesen és imádja. Neki elég szük a pinája, de átlagban a csajok igencsak tágak, volt nekem is több, akit nem tudtam kitölteni, nekik 5 cm feletti vastagság kellett már és nagy hossz.
2022. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Haver, ahhoz olyanokkal is kellene találkozni. Voltam már 18 és 20 centis farkú pasival, de velük volt a legrosszabb. Az egyiknek olyan mozgása volt, hogy alig vártam, hogy végezzen és elhúzzon, a másik meg egy kis nyomi görény volt, de annyira nagyra volt a farkával, hogy csak ült és tette az agyát elvárva, hogy majd elalélok tőle. Hát baromi szar volt és totál nem érdekelt a nagy farka, mert annyira gáz volt a teste.


Tényleg nem ezen múlik. Figyelni kell a partnerre, ennyi. Persze voltam olyannal is, akinek nagyon kicsi volt, az megint nem jó, de ez van. Meg kell találni a hozzánk illőt és ez bizony nem a farokméreten múlik, vagy nem kizárólag. Nem fontosabb pont, mint bármi más, pl. hogy mennyire kedves, udvarias, stb.

2022. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb ilyen %-ra szamitottam. Nem èrzem magam rossznak, a véleményem akkor is ez marad.

3-as voltam.

4-esnek: pasi háton, én szinten háttal ráfekszem. Igy szinte mindig osszejön az orgazmusom. Ezt nem lehet 12cm-vel megoldani.

2022. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Én 14 centivel csináltam már ezt

2022. júl. 3. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!