Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti milyen perverz/gono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen perverz/gonosz dolgot tennétek meg szexuális téren egy olyan férfivel, aki annyira szeret titeket, hogy szó szerint bármibe belemenne, amit csak akartok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
jo kerdes :)
2022. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan dolgot ami neki tetszik nálam mondjuk kevés a tabu.
2022. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Menjen el messzire, és ne jöjjön vissza. 🤷‍♀️
2022. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
3. Miért?
2022. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy embernek nincsenek határai, az eleve felejtős.
2022. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös, csak feléd nem lennének határai, mert annyira szeretne téged. Ezen kívül egy normális embert képzelj el. Így is kidobnád? Vagy lennének perverz kéréseid felé?
2022. júl. 3. 17:16
 7/11 anonim válasza:
85%

Tökönrugdosnám! Ha tetszene abba se hagynám vagy 10percig

Mit tennél? Élvezed ezt is?

2022. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
5-ös vagyok ismétlem magam: eleve nem kellene olyan ember aki mindenre igent mond. Akinek nincsenek határai, az már az elmebaj kategória.
2022. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, én nem élvezném ezt, 7-es válaszoló. A kérdés elméleti, és nem rólam szól. Nyilván egyik válaszolóba sem vagyok szerelmes, másrészt nekem vannak határaim.
2022. júl. 3. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Gonosz vagy nagyon perverz dolgokat semmiképp sem, nem tudnám rávenni magam hogy kihasználjak egy személyt aki a rózsaszín köd miatt bármiben benne van a kedvemért. Szerintem ez csak abban az esetben élvezetes, ha mindkét félt izgatja az adott dolog amit kipróbálnak, kölcsönös élvezet nélkül nagyon nem az igazi. Az hogy bármit megtesz a kedvemért még nem jelenti azt hogy valóban ki is szeretné próbálni, kicsit úgy jön le mintha számára kellemetlen dolgokba is belemenne a szerelem miatt.
2022. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!