Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem vannak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen mániáim? Egész nap tudnám csinálni.

Figyelt kérdés
Szeretek online maszturbálni idegen nőkkel, képcserézni stb. 21 éves srác vagyok. Random nőkkel / csajokkal szoktunk képeket küldeni egymásnak. Ti is csináltok ilyet?

2022. júl. 3. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá partner akkor szoktam
2022. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha ahhoz pancser vagy, hogy a való világban csajozz, akkor éld csak az életed online…
2022. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2snek mondanám, van állandó szexpartnerem, de az online is nagyon vonz és szeretem csinálni
2022. júl. 3. 22:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha örömöd leled benne miért ne. Azt mérlegeld hogy az ezzel töltött idő a való életben töltött időd rovására megy. Akár az ott dugással eltöltött idő rovására is. Amúgy milyen felületeken nyomulsz? Újdonságként rám férne ezt is kipróbálni :P
2022. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. - instagram, amateri (ott szinte csak szlovákok vannak), pokec (szintén szlovákok), anotalk
2022. júl. 3. 22:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze csináltam már ilyet, izgalmas. :) persze nem akárkivel, kell hozzá némi bizalom.

L

2022. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. - reméltem hogy lesz nő is aki válaszol, és nem fog mindenki perverz disznónak nézni engem
2022. júl. 3. 22:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben csináltam, akiket megismertem és bíztam bennünk, akkoriban nagyon bejött. Most már nem vonz. A személyes találkozások jobbak, főleg, akit kedvellek is.

N

2022. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. - természetesen én is inkább találkozom a partnerrel, de így anonim módon akár arc nélkül is lehet élvezkedni
2022. júl. 3. 22:51
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
#6! Hány éves vagy?
2022. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!