Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek még nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek még nincs tapasztalata, melyiket szeretnétek előbb, ha titeket kényeztetnek orálisan, vagy ha ti oráloznátok? (Egyéb elgondolás is jöhet) És milyen okokból?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tapasztalatom, de szeretem én kezdeni az orált. L
2022. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első alkalomra értem, de köszi a válaszod 😊!
2022. júl. 4. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűzen azt akartam előbb ő nyaljon engem, aztán szex és utána én szoptam őt.
2022. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert meglepett egy lány, hogy eleinte ő szeretne csak sz.pni, mivel szégyenli magát. Jó, hát ellenemre nincs 😁!
2022. júl. 4. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 én is előbb szopnék, de nem azért mert félénk vagyok, max annyira amennyire egy szűz lenni szokott, inkább csak sokkal jobban vonz a gondolat. Nyilván a nyalással sincs baj, de a gondolat, hogy valaki a szájamat használja arra, hogy ő elmenjen, nagyon jó érzés, olyan mintha alárendelt lennék. Meg aztán vonz a farok látványa xd (privátot nem kérek, csak leírtam, mit gondolok). Szűzként már rengetegszer elképzeltem, hogy leszopom a férfit aki most tetszik, mindig ez az első fantáziám.
2022. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5- Szerencsés a te pasid is 😁
2022. júl. 4. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver ha majd eljutsz oda jobb ha előbb hangulatba hozod a lányt és csak utána veted fel hogy csinálja neked.
2022. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7- lehet hogy előrébb járok ebben mint te 😉.
2022. júl. 4. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
5# te egy álom csaj vagy, ritka az ilyen! F
2022. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!