Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek, hogy elélveztetek egy jakuzziban?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam, hogy ilyen velem megeshet.

Ma fürdőben voltam egy barátnőmmel és úszás után szaunáztunk majd bementünk a jakuzziba is. Amikor elkezdett jönni a víz az ülőpad fúvókájákból, kellemes volt és úgy helyezkedtem, hogy a puncimra jöjjön. Először csak izgató volt, - nem gondoltam, hogy ebből lehet valami - de kb. egy-két percen belül hirtelen nagyon jó kezdett lenni és elélveztem.

Olyan kellemetlenül éreztem magam utána!

Légyszi csak őszintén, volt már valakivel ilyen?

Köszönöm a válaszokat! L/28



2022. júl. 4. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Igen velem volt.

Nekem is nagyon kelletlen volt, attol tartottam valaki meglatott vagy eszre vette

2022. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Osztálykiránduláson a fürdőben a puszta vízsugár elég volt hozzá. Később a barátommal is voltunk, akkor már segített.
2022. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem a barátnőm megkérdezte, hogy te most elmentél? 😳
2022. júl. 4. 23:09
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
3. Annyira feltűnő / hangos voltál?
2022. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Én csak a zuhanyrózsával szoktam masztizni

Sosem voltam még jakuzziban

2022. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem, hang nélkül volt, csak üveges szemmel néztem és szerintem megrándultam párszor. Mondtam a barátnőmmek, hogy igen majd cseréltünk. Két perc múlva neki volt orgazmusa. 😂
2022. júl. 4. 23:20
 7/23 StevenUp ***** válasza:
67%

ma 23:20

Az a vizfuvóka akkor irigylésre méltó és biztos miután kimásztatok a jacuzziból elégedetten rágyujtott

2022. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
El nem élveztem, de épp mostani nyaralásnál szórakoztunk ezzel férjemmel 😃 A víz erejére bíztuk a hangulatébresztést, aztán fent a szobában befejeztük. Na jó, férjem csak finoman, amíg nem vált látványossá :D
2022. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Persze, nem csak jakuzziban, minden olyan medencében ahol van ilyen erősebb vízsugár, ha olyanom van és nem feltűnő akkor odaállok/odaülök, sokszor mente már el így, de nem mindig sikerül, de attól izgi:)
2022. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
6. De ha utána a barátnődnek is volt, akkor minek tetted fel a kérdést? Hiszen már tudhatod, hogy más lánnyal is megesik.
2022. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!