Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sokkal kevesebb nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb nő, aki alkalmi partnert keres?

Figyelt kérdés
Online társkeresőn sokkal kevesebb nő keres alkalmi partnert, mint pasi. Való életben is így van? Nők nem igazán keresnek alkalmit, vagy csak én látom így?
2022. júl. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A nők nem nagyon keresnek alkalmi partnert,mert ők nem èlveznek el öt lökéstől, mint a fèrfiak.
2022. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőknél is megvan a hajlam erre, csak nekik nem teszi ki olyan intenzíven a mindennapjaikat. Én azt vettem észre magamon, hogy úgy vagyok vele hogy válogathatok akár a célzott ilyen tartalmú ajánlásokon vagy a random eshetőségeken, ezért úgymond ez a szándék rejtve marad mások előtt.
2022. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekik a való életben is összejön, nem szükséges online társkeresőkön próbálkozniuk!
2022. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt egy rendszeres lány, ő imádta adni az orált, de sajnos munkahely váltás miatt nagyon megritkult a találkozás. Azóta nem igazán találkoztam mással, vidéki város, talán azért is nehezebb a dolog. Akit eddig 5 lökéses pasikkal hozott össze a sors,neki is kitartás ;)
2022. júl. 5. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel az aktus minden esetleges következményét a nők viselik, és még mindig eléggé elítéli a társadalom az ilyen nőket, ezért valóban kevesen keresnek a nők alkalmi kapcsolatot. Ha találsz ilyet online, az vagy prosti, vagy oltári ronda nő lesz.

Ha mégis ilyenre vágyik egy nő bárhol talál, nem perverz idegenekkel akar ismerkedni a neten.

2022. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs igényem rá. Hogyha nincs megfelelő személy, (akivel nem csak alkalmit lehet összehozni) , akkor inkább maszturbálok. Legalább tuti nem leszek terhes véletlenül sem, fertőzést sem kapok el valakitől, meg nem kerülök össze valami idiotával.+senkinek sem kell megfelelnem, akkor csinálom, amikor kedvem van és jobban is ismerem a testemet, mint egy idegen. Szerintem nem is lenne orgazmusom velük, mert a többség csak a maga kielégülését nézi és egy nőnek nehezebb elérnie.
2022. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!