Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakihpv szemölcs fertőzöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakihpv szemölcs fertőzöttel szexel?

Figyelt kérdés
Annak garantàltan kifog jönni a szemölcs nemi szervén, vagy szájvan,torokban elvàltozás ?
2022. júl. 6. 23:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Van aki csak hordozó lesz.

Az immunrendszertől függ.

2022. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, attól is függ történik-e infekció (általában igen), milyen az adott egyén immunrendszerének az általános állapota és mennyire szenzitív a HPV-re. HPV, herpeszvírusok eléggé egyformák ezen a téren. Könnyű elkapni, sokáig tud valaki csak hordozó lenni, de változó kinél okoz tünetet és kinél nem. Teljesen egyénfüggő.
2022. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam ,hogy erős immunrendszer sem számit a hpvnél,nem tudom...Baromi sok vitamint szedek, jó minősègüeket, de sokszor igy is rosszul èrzem magam meg az akut dolgaimon nem változtat a vitamin, lehet azert sem mert minden este iszokalkoholt és nagyon rosszul szoktam aludni....És ezért félek hogy bajt fog rz okozni mert idiota voltam és belementem a dologba akivel valoszinu ilyen baj van,csak nem mondja meg oszinten nekem
2022. júl. 6. 23:10
 4/32 anonim ***** válasza:
😂😂😡
2022. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

És ,mennyi idő utàn jelentkezhet szemölcs?

Vagy ez nem kiszámitható? És ha torokba jelentkezik vagy szájba, vagy lent? Vagy lent jellemzöbb? Vagy kitudja?:(

2022. júl. 6. 23:13
 6/32 A kérdező kommentje:
Mit vigyorogsz? Tudom enélkül is hogy egy nagybetűs idióta nő vagyok.
2022. júl. 6. 23:13
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2022. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam egyénfüggő... az egyéni szenzitivitástól is függ. A covid is volt hogy életerős, sportoló, egészségesen élő embereket döntött ágynak, míg ugyanaz a vírus a dohányzó, egészségtelenül élő embernél csak némi tüsszögést, torokfájást okozott pár napig. Ez az amit senki sem tud előre megjósolni!

A biztos ha inkább elkerülöd és nem bújsz ágyba fűvel-fával, különösen olyannal akin jól látható elváltozások, jelei vannak egy esetleges STD-nek! Ha már megtörtént a baj, akkor max. imádkozni tudsz mi fog történni. Nyugi nem halálos kór, de elég kellemetlen tud lenni ha érzékeny vagy rá és félévente menni kell a bőrgyógyászatra leszedetni az újabb és újabb szemölcsöket.

2022. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz ilyen :( ja nagyanyám 93 éves,és meg se kottyant neki a covid
2022. júl. 6. 23:35
 10/32 A kérdező kommentje:
Hàt én amugy,szégyen tudom de sok pasaival voltam , sosem jött elő ezca dolog, de egyiknél sem làttam elváltozást, csak ennél az egynél.Jó hülye vagyok :(
2022. júl. 7. 01:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!