Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Panzióban, hotelben volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panzióban, hotelben volt már szexkalandotok? Akár mint vendég, vagy mint ott dolgozó.

Figyelt kérdés
Pár mondatban - mi történt?

2022. júl. 7. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
a szexpartneremmel kivettünk egy szobát és szexeltünk. na bumm :D
2022. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
87%
A barátnőmmel elmentünk kirándulni és kivettünk egy apartmant ahol esténként nagyokat szexeltünk és reggel bokáig gázoltunk az elhasznált óvszerek és üres borosüvegek tengerében a mosdóig ahol nem csak a fogkefe került a másik fél szájába.
2022. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor mindig kihasználjuk a feleségemmel hogy más magasságú az ágy mint otthon, és hatalmasakat dugunk kutyapózban, vagy én állok, Ő az ágyra hajol stb.


Imádom, de a Drágám mindig fék sikongatni nehogy meghallják, mert a falak sokszor vékonyak, de tuti szokták hallani :)))

2022. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 StevenUp ***** válasza:
65%

ma 18:52


Volt nálunk is olyan hogy egy két lakásos apartmanban voltunk és mivel nem találkoztunk napközben a szomszéd lakásban lakó emberekkel azt hittük hogy ketten vagyunk. Szóval a lány hangoskodott. Aztán reggel mikor kinyitottam az ajtót akkor a szomszéd szobából is kijött egy lány meg a párja és a lány lesütött szemekkel köszönt a srác meg vigyorgott.

😀 Igen egy igazi tróger dolog az ha valaki nem tud kussolni mikor nincs egyedül a szálláson de mentségünkre szóljon hogy tényleg azt hittük hogy üres a másik lakosztály

2022. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ott dolgozóként lehetett volna többször is, de kihagytam. Van amit sajnálok. Pl. egy éjszaka érkezett egy német vendég, kérésére felvittem a szobájába egy kávét. Megkért, hogy vigyem be, és akkor mutogatta nekem az ágyát.
2022. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. És ezt miért sajnálod?
2022. júl. 7. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ezt sajnálom. :)
2022. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem volt igen. N
jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mi?
jan. 8. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Apartmanban nyaraláskor volt.
jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!