Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pásztoróra mennyibe kerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pásztoróra mennyibe kerül most pesten? Tól-ig! Saját lakásos lánnyal!

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, én 2 éve voltam hetero palinál. 15 ezer volt egy óra, 2 óra 20.


Ő olyan közép árkategória volt, de ár-érték arányban teljesen Oké


Szerintem a nőcik is ilyesmi áron mehetnek. Ha szerencséd van, te is kifoghatsz olyant aki igényes (saját maga, és kuncsaft egészségi állapotára egyaránt), tehát nem akárkit vállal el. Így olcsóbban juthatsz vonzóbb és vagy ügyesebb prostihoz.

2022. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. 15k-tól a határ a csillagos ég! Ha ennél olcsóbb akkor annak "oka" van. Az átlagos többség jelenleg 15-25k / óra között dolgozik. 20k körül van az átlagár. A magukat luxusnak titulálóknál 30k-nál indul az ár, de nem biztos hogy a magasabb ár jobb minőséget fog takarni.

Egyébként felhívod és a prosti már a 2. mondatban le fogja darálni neked mi mennyi nála.

2022. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!