Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sértő, ha egy 2 perces aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, ha egy 2 perces aktus után azt mondom a partneremnek, hogy akkor majd én befejezem magamnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt. Hónapokig vártunk a találkozásra, aztán amikor végre megtörtént, csak egy egyszerű 2 perces aktus sikerült. Közölte, hogy végzett, aztán ennyi.

Nem bántó szándékkal, de azt mondtam, hogy oké, akkor én befejezem magamnak (és be is fejeztem)

Nem árulom el a reakcióját, mert a tiétek érdekelne. Tény, hogy ezekben a napokban nagyon sok dolga volt, egész nap el volt foglalva, és fáradt volt estére, mégis eljött hozzám.

Ezeket figyelembe véve, mennyire sértő a reakcióm?


2022. júl. 8. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem esne jól, de ha lett volna egy kis önérzete akkor segít neked is elmenni és nem kellett volna saját magad befejezned
2022. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem esik jól de ki bírja
2022. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha ő két perc alatt elment, de nem volt képes legalább kézzel-szájjal segíteni, akkor nem sajnálom, ha nem tetszett neki...
2022. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Én férfiként mondom azt, hogy lesülne a pofámról a bőr, ha otthagynám a nőt kielégületlenül. Ez önző és bunkó dolog.

Én is általában (bár nem mindig) hamar elmegyek. Olyankor vagy kézzel+szájjal juttatom el őt a csúcsra, vagy kicsit dolgozok rajta szájjal, aztán ha újra áll a cerka, jöhet részemről a második menet, vagy eleve kézzel/szájjal kezdem, és a végén jut csak szerephez Jancsika, stb... van tucatnyi módszer, hogy hogyan lehet megoldani, hogy mindkettőnknek jó legyen.

Az ilyen "én elmentem, te meg csinálj, amit akarsz" dolog a legönzőbb, amit el lehet képzelni.

F

2022. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem rád nézve sértő inkább, hogy neked magadnak kellett elintézned. Mondjuk azt, hogy "oké", hogy neki megvolt 2 perc alatt, de utána az a minimum, hogy neked is befejezi. Itt szerintem neked lenne okod megsértődni, ha már valakinek.
2022. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A volt párom nagyon nehezen tudott kielégülni, és nem az én hibámból. Nálunk mondjuk nem az időtartam volt a gond!

De sokszor, ő fejezte be magának.

2022. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja ezzel elég egyértelműen jelezed neki édeskevés volt a "teljesítménye". A kétperces mutatvánnyal nem csodálom, hogy nem vagy megelégedve. Az hogy közölte "végzett és ennyi" és fel sem ajánlotta hogy akkor ő segít eléggé elszomorító - egy önző gyorstüzelő pöts a fickó.
2022. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a minimum, hogy ha már ennél jobb teljesítményre nem képes, akkor megoldja másképpen.

Te lehetnél megsértődve, hogy egy ilyen kis fiszfasz került a lábaid közé.

2022. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A sértő az, hogy ő csak magára gondol, azon belül is csak arra, hogy alspricceljen.

F 39

2022. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem, ezek után nem marad ő a dugópajtid...
2022. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!