Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a kiverésnél melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kiverésnél melyik a jobb, ha spriccel, vagy ha kifolyik?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik jobban nektek és miért?

2022. júl. 8. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen. A pasi a lényeges akihez a farok tartozik.
2022. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha spriccel :)
2022. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Baromira mindegy, gumival szexelünk és nem látom..
2022. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
5 azért mert te elkezdesz szemelyesgedni mint egy óvodas attól még az első válaszolónak igaza van. Mondj már egy okot hogy szerinted egy nőnek mit és miért számít az hogy hogy távozik a pasibol a cucc? A lőtéri kutyát se érdekli ez, amit előtte csinál az legyen jó.
2022. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Hali! #1 vagyok.

Csupán annyi a különbség, hogy nem érdekel, és nem írogatok róla ki naponta húsz kérdést, hogy a pasiknak tetszik-e a vaginám. És miért lennék rá büszke?

Mivel az ondó távozása semmiféle örömérzetet nem vált ki sem belőlem, sem sokmillió másik nőből, ezért fel nem foghatom, hogy miért gondoljátok azt, hogy ennek van bármi élvezeti értéke?

Örülök, ha a partnerem élvezi, amit neki csinálok, de határozottan leszarom, hogy milyen formában távozik belőle az “örömérzet”. Nem lesz lucskos a “halszagú” puncim a sperma látványától.

Még mindig képtelenek vagytok felfogni, hogy a nők és a férfiak szexualitáshoz, nemi vágyhoz való kapcsolata mennyire különböző.

Ez a kérdés is fel lett téve hatmilliószor, ennek ellenére mindennap kiírja valaki, és a válaszokat valamiért nem vagytok képesek feldolgozni…

2022. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a sperma
2022. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Én most láttam először és nyilván nem fontos, mit gondolsz róla csak gondoltam megkérdem hogy önérzetesebb vagy-e a saját nemi szervedre mint ahogy a másikról nyilatkozol. Mint a #4-es pl, akin látszik hogy megsértődött és magára vette, pedig elvileg nem volt benne kivetnivaló ha a másikban sem 🤷

2022. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én a nagy spriccet szeretem.
2022. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Látványosabb ha spriccel.
2022. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 Unod, hogy naponta felteszik, de azért még most is itt van rá a válaszod.
2022. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!