Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy jo baratom aki 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jo baratom aki 30 eves es meg mindig szuz. Van kiut?

Figyelt kérdés
Egyik haverom 30 eves szuz. Nem csokolozott meg lannyal, sosem randizott, szuleivel el, csaladi vallalkozasban dolgozik, sosem volt onallo munkahelye se, csak a szulei vallalkozasaban. Akarhanyszor az evek alatt hivtuk bulizni szinte sosem jott, legutobb a 30. szulinapomra eljott, de egy korty alkoholt se ivott csak allt egymagaba. Hogy lehetne segiteni rajta?
2022. júl. 10. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy segíteni kellene rajta?

Az nem fordult még meg a fejedben, hogy ez talán nem véletlen?

Talán kérdezd meg tőle, hogy mi újság ezen a téren. És csak az után kezdj el prostikat hívni, hogy megbizonyosodtál róla, segítségre van szüksége

2022. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, amíg neki a kényelmes helyzet jó, addig ez marad.
2022. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
En nem gondolnam hogy o annyira boldog lenne ebben a helyzetben. Rakerdezni meg nem szeretnek mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. En arra gondoltam hogy vagy meleg vagy aszexualis vagy iszonyu gatlasos.
2022. júl. 10. 10:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad is, lehet, hogy meleg vagy aszexuális, de az is lehet, hogy szimplán teljesen jól megvan egyedül is. Itt vagyunk majd' 8 milliárdan ezen a bolygón, nem mindenki a sablon bevásárló listáról szeretné összeszedni magának a teljes élethez szükséges dolgokat.
2022. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezért teremtette Isten az örömlányokat a 8. nalon! 🙂
2022. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szűz, nem baj. Az sem, hogy visszafogott. De az, hogy anya szoknyája alatt és és valószínűleg eléggé befolyásolják az életét, na az nagyon zavaró. Egyébként neten attól még tudott volna ismerkedni, szerintem nem is akar. Ha neki jó így, akkor meg ne foglalkozz vele. Nem kell mindenkit megváltani.
2022. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát aki bulizni se akar menni sose, azon nem nagyon tudsz segíteni ilyen téren. Igazából valamit tenni kellene hozzá, hogy történjen valami. Te ismered, ha gátlásos, azt nyilván látnád rajta. Visszahúzódó típus nagyon? Ha nem visszahúzódó, akkor lehet tényleg nem akar egyszerűen csajozni, bár nem értem én sem, elvileg normál esetben az ember vágyik rá, hogy legalabb néha alkalmi szex vagy valami legyen, azt hogy vonzódik-e a lányokhoz, más kétrdés, akár ez is lehet az oka. Mindenesetre annyi biztos, hogy azért mert a te elgondolásod szerint jó lenne, ha lenne csaja, nem biztos, hogy ő is azt akarja, meg most akarja, amit te elgondoltál neki. Ha nekem ilyen gondom van, egy jó barátnak tuti elmondanám, hogy az az igazság, hogy nem megy a csajozás pedig szeretném stb.
2022. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben maganak valo. Pl eszrevettem hogy tarsasagba csendes visszahuzodo.
2022. júl. 10. 10:23
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is így van egyik haverom. kimozdulást, sokkal több emberi érintkezést, odafigyelést, emberi-társas-érzelmi készségek és szempontok gyúrását javasoltam neki (nekem is ez segített anno, huszas éveim elején). sokat fejlődött, de valahogy még mindig kiütközik egy-egy furcsasága, ami miatt sokaknál elássa magát

de akkor tudsz neki segíteni, ha ő is akar változni. és muszáj lesz rákérdezni. (de hát elvileg jóban vagytok, nem? nálunk bármelyik havernál rá lehet kérdezni, hogy mi a helyzet ismerkedés, párkapcsolat terén. aztán ha nem nagyon akar válaszolni, akkor nem erőltetem a témát)

2022. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a baj nem kevés. Nekem is van ilyen ismerősöm, ki se bírom mozdítani szinte sose, nagy ritkán ha eljön bulizni, akkor is korán hazamegy, velünk beszélget csak, nem is próbál lányokkal szóba állni, ismerősökkel sem. Az a baj, megpróbálhatod magadtól noszogatni, csakxlehet nem is akar semmit, és akkor nagyon nehéz rajta segíteni, ha az első lépest nem ő teszi meg.
2022. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!