Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 20 éves nő vagyok, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves nő vagyok, de még soha nem maszturbáltam, és szűz is vagyok, akkor valami baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Igazából nem érzek sok késztetést ezekre. Ez azt jelenti, hogy alacsony a libidóm? Meg hogy hormonzavaros vagyok vagy valami?


Nem tartom magam aszexuálisnak, ritkán, de valamennyire vonzanak a férfiak.


Még nem volt párkapcsolatom, és még nem voltam szerelmes. lehet, hogy az a baj?


2022. júl. 10. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha már voltál pasival, és utána is úgy érzed, hogy neked ez nem hiányzik. Akkor lehet, hogy tényleg van valami.
2022. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

A férfiak engem is vonzanak. Megnézem őket, de ennyi.

39 éves vagyok és aszexuális.

A hormon zavart ki lehet vizsgáltatni. Csak ne a körzetinél akard. Keresd magánklinikát. Sokminden okozhat csökkent libidót, ha van türelmed, érdemes a végére járni

2022. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

17:32 ez baromság. A szexuális vágy egy ösztön, aminek ennyi idősen már bőven elő kellett volna jönnie.

Ha nem önszántából van pasival, akkor pláne meg fogja utálni

2022. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell mindent bajnak nevezni, ami nem pontosan egyezik meg a nagy átlaggal?
2022. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
21 éves koromig ugyanígy voltm. amikor lett az első brátom, akivel nem feküdtem le végül, akkor kezdtem megismerni a testemet, masztrubálni stb. amikor szingli voltm után, akkor megint nem vonzott. viszont amióta a mostani barátommal avgyok együtt, minden megváltozott
2022. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem értem, hogy lehet valaki aszexuális. Én már elmultam 40 de még most is folyton a szexen jár az agyam.
2022. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitást nem maguk választják az emberek!
2022. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Azt jelenti hogy te egy normális nő vagy. Azokkal van baj akik nem ilyenek.
2022. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia

Egyszerűen csak nyúlj magadhoz

És meg tudod, mit vált ki belőled

2022. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne halgass Robertóra. Ő el akar téged rontani.
2022. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!