Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexualitási élmènyeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexualitási élmènyeket érdemes egy olyan lánnya elvégezni aki benne lenne de nem érzek iránta szerelmet?

Figyelt kérdés

Lehetne lehetőségem kalandozzni egy lánnyal de én nem érzek iránta szerelmet és én úgy érzem, hogy ez kölcsönös

Számomra ez lenne az első ezért kérdezem hogy megéri-e vagy a késöbbiekben megbánnám ?

Hogyha valaki így veszítette el nyugottan írja le hogy megbámta-e



2022. júl. 10. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

EZ így nem a legjobb dolog.

De ha nincs más, és kilátásban sincs, akkor gondolkozz el ezen is.

Talán később majd lesz belőle több is.

2022. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

lehet hogy később nem lenne senki, és bánnád, hogy elmulasztottad


ha nem vagy vallásos akkor jobb megtenni, amúgy meg persze szűzen házasságban elveszteni az igazi


31F

2022. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ha megfordult a fejedben, hogy később megbánnád, akkor nem biztos, hogy bölcs lenne belemenni.


Az,hogy későbbre halasztod, nem jelenti azt, hogy sosem fog megtörténni. :)

2022. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát barátom erre a kérdésre csak te, egyedül te tudsz válaszolni - neked mi a jó. Neked kell mérlegelni kívánod-e a csajt, akarsz-e dugni és benne vagy-e csak szex más semmi történetbe. Anno alkalmiban veszítettem el és cseppet sem bántam meg 😃
2022. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat


Attól nem félek hogy a továbiakban nem lenne lehdtőségem ez csak most egy hirtelen feajnánlás volt számomra

2022. júl. 11. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel, nem lesz olyan mint amilyennek lennie kell. De ez a te döntésed. :)
2022. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 jah attól félsz hogy csak egy alkalom lenne belőle az adott lánnyal? Na bumm! Ha nyernél egy Hawaii utazást valamilyen sorsoláson akkor nem mennél el rá mert attól félnél többet nem lesz rá lehetőséged? Az élmény, a tapasztalat attól viszont még a tiéd marad.
2022. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2022. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#5 Kihagyom az alkalmat
2022. júl. 11. 17:18
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam

#8 at akartam írni

2022. júl. 11. 17:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!