Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hányadik randin mennétek bele kikötözős szexbe, ha bejön a pasi?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ahhoz ido kell es bizalom
2022. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz idő kell. Nálunk 1,5 év után
2022. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Első randin volt, de nem akartam, aztán élveztem.
2022. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
3-4
2022. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

szerintem ez nem darabszám kérdés, mert mindentől függ: tapasztalat, kémia, fantázia, stb stb.

Szóval így ha most megint szingli lennék és találnék egy olyan nőt, akivel tényleg működne a randizás (mert ahogy öregszel nagyon könnyen megválogatod már, hogy ki mennyire jön be, sokkal kevesebb a potenciális jelölt, de aki bejön, azzal sokkal jobban haladsz), szóval ha működne a randizás, meglenne az első szex, tényleg szuper lenne, felszabadultak lennénk, nagyon hamar jönnének a merészebb dolgok, 1-2 quicky légyott mondjuk erdőben/kocsiban, wellness hétvégék és tiltott helyek, és ha ez jól megy, nagyon hamar előjöhetnek a játékok is, akár egy bilincs, akár egy vibrátor, bármi.

Ha pedig olyan lenne, hogy 2 évet kellene győznöm mai fejjel a nőt ilyenekre, akkor nem is jönnék vele össze így 35+ évesen. Valszeg nem is klappolna a kapcsolat, mert ezek szerint ő még nem tart ott ahol én, legalábbis szexuálisan és ha nem is nyitott arra, hogy pörögjünk, akkor nem működne rendesen.

2022. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem randik számára, hanem a bizalom 120%-os felépülésének függvénye. Az meg nem 1-2 együttlét után következik be.
2022. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk azt mi is a randi:

Szimpla találkozás, ahol párjelöltet megismered, társalogsz vele, majd elválik ő-e az aki számodra kell.


Ahol van szex, peting az már nem randi.


Az más kérdés, hogy intelligens módon tudtok beszélni a szexről.


Első randikon mindig finoman számomra dontos döntő dolgokra kitértem mint pl nem akarok gyereket-től a szexig minden.

Ahogy azt is fel szoktam vázolni: se az ő, sem az én időmet nem akarom húzni.


A kötözős dolgok mindegyik páromnál változó volt.

Egyéntől a bizalomig sok minden tényező számít.

2022. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!