Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy lehet tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy lehet tőletek megkérdezni, hogy akartok e szexelni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ember akit látásból ismerek de személyesen nem és szeretnék vele szexelni. De nem tudom örülne e egyáltalán egy ilyen ajánlatnak. Félek tőle megkérdezni. Nem akarom se megbántani se kellemetlen helyzetbe hozni. Ti mit reagálnátok egy ilyen ajánlatra ? Vadidegen vagyok neki úgymond. Köszönöm a válaszokat, privátot nem kérek!!! Nem válaszolok!

#20eves vagyok
2022. júl. 11. 18:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Én is erre gondoltam, hogy célzok majd rá. Először mi a neved bár azt addigra kiderítem aztán jöhet a többi :)
2022. júl. 11. 19:03
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Jelöld be írj rá mond neki hogy szívesen találkoznál vele és a többi magától jön
2022. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem nem, szerintem ne jelöld be. Én például kimondottan rossz néven veszem, ha valaki csak úgy bejelöl, és azt sem mondja hogy fapapucs. Legalább egy üzenetet írhatna, hogy "figyu hapsikám, tetszik a háttérképed. Bejelölhetlek?"


Érted, vagy valami. De ha csak úgy jelölget, akkor nem sok jóra számítson, ha nincs annyi vér a puncájában...


Amúgy kérdező, szívből örülök, hogy valami hasznosat tudtam mondani. Ha valóban tetszett a hozzászólásom, kérlek pontozz fel. Úgyis lesznek rengetegen akik a piros ❌ -et nyomkodják.


F30

2022. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak. A vezeték nevét nem tudom. Köszönöm.
2022. júl. 11. 19:23
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Derítsd ki, hogy mi a neve. Szerintem bejelölni és írni neki a legegyszerűbb.
2022. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a legegyszerűbb. De nem biztos hogy a leginkább célravezető.

Gyanítom a kérdező nem akarja elcseszni a dolgot, nem akar kockázatot vállalni. Mármint olyan értelemben hogy olcsó de hátrányos ötlettel próbálkozik.


Ő egy csaj. Ha már egyszer valaki ennyire rágerjedt (hogy mit tudom én ő vegye el a szüzességét), akkor neki pontosan az a pasi a fontos. Nem csak vagy bejön vagy nem


Érted 15-ös?

2022. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Odamész hozzá mikor legközelebb találkoztok, köszönsz és előveszed a legbűbájosabb mosolyod és nagy érdeklődő pillantásokkal elkezdesz vele "érdeklődően" beszélgetni. Ha nem balf.sz akkor leveszi hogy bejössz neki és ha kölcsönös a dolog, akar tőled valamit akkor felveti majd a pasi saját maga neked csak hagyni kell magad.
2022. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem célravezető?

A konkrétan oda menni és szólni szerinted miért jobb?

Esetleg kínosabb lehet, ha elutasítás a vége.

2022. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nyomot hagyni nem szeretnék ennek az egésznek. Megpróbálom majd adni neki a lapot aztán vagy bejön vagy nem. Igen tőle szeretnék komolyabbat szex terén. Nem csak vagy bejön vagy nem-re megyek. Köszi mindenkinek:)
2022. júl. 11. 19:55
 20/28 anonim ***** válasza:
5%

Egy nő tudná…

Te még csak lány vagy.

2022. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!