Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok, akarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, akarhat valamit hogy ilyenekkel céloz, vagy szimplán csak ennyire a barátjának tekint? 25/f 20/l

Figyelt kérdés

Egyik legjobb lánybarátom néha teljesen nyíltan elmesél ilyeneket hogy egy valakivel múltkor éppen mekkorát b4szott, így szó szerint. Jóban vagyunk de egy ideje már nem keressük egymást olyan sokszor, nem tudom miért pont ezt akarja velem megosztani. Én persze reagálok rá valamit, de nem is kérdeztem és szerintem rá tartozik hogy kivel mit csinál az ágyban.


Ja tudom, kérdezzem meg inkább tőle, de ha nem muszáj akkor nem teremtenék kellemetlen szituációt, jó barátom és nem rontanám el ezt valami marhasággal, ha netán rosszul gondolkoznék, bár leginkább azt se tudom mit gondoljak, úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményekre.



2022. júl. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, finoman bedobhatod neki, hogy téged nem zavar, csak kíváncsi vagy, hogy (ha már eleve kevesebbet beszélgettek) miért épp a szexuális életét osztja meg veled ilyen nyíltan.

Korábban is ilyen volt amúgy?

2022. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát bro' két eset lehetséges. Az egyik - és sajna sanszosabb - hogy már annyira friend zone-ban vagy nála hogy meg sem fordul a fejében bármit is kivált belőled. A másik, hogy nagyon nyitott és esetleg veled is nyitott lenne erre-arra. A rossz hír, hogy az elsőből (élménybeszámoló) nem következik automatikusan a második (hogy akar is valamit). Ezt csak akkor tudod meg ha rápróbálsz a dologra máshogy nem.
2022. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jókat mondtok, köszi, mentek a zöldek.


#1 igen, előfordult már korábban is, de ha esetleg lesz még ilyen akkor lehet hogy meg fogom kérdezni amit írtál.

2022. júl. 13. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a legfontosabb kérdés, hogy te akarsz-e töle valamit?
2022. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!