Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzen egy nő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzen egy nő ha szexet akar?

Figyelt kérdés

A pasim azt mondta nem szoktam kezdeményezni.

Kérdem én az ha szenvedélyesen csókolom ha simogatom a farkát simogatom a testét ez nem elég?

Mit kellene tennem?

Ha simogatom a farkát fel sem áll neki. Ha csókolom akkor vissza csókol és ennyi. Ha simogatom azt csak egy alap dolognak gondolja.

Kapjam be a farkát és kezdjem el szopni? Szoktam. Akkor azt csak végig kell csinálnom de nem dug meg. Üljek rá? Hogy ha nem áll fel a farka?

Szex és szopás közben is sokszor lankad.

Így csak akkor van szex ha ő akarja. De így is lankad sokszor. Nem tudja végig vinni. Pedig én több szexre vágynék de így hogy?

Előjáték sincs csak durr bele a közepébe.

Segítsetek légyszi mit csináljak?


2022. júl. 13. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Elég ha bugyi nélkül odabujsz.
2022. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserélj pasit. Viccen kívül.

Ez nem érdemli meg, hogy veled legyen, és nem is passzoltok. Sokáig nem fog működni ez a kapcsolat.

2022. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennél többet már nem tehetsz vagy már ettől is állna ...

Szóval ez nem fog megváltozni ugyhogy vagy beéred ennyivel vagy kiegészited mással vagy otthagyod

2022. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsatok baby, ha ennyire különböző hullámhosszon vagytok - bár ez úgyis be fog következni. A leírás alapján a pasid kezd érzelmileg elhidegülni és bónuszként téged hibáztat.

Egy jó kapcsolatban nem kell bűvészmutatvány, sem morzejel, egyetlen szemvillanásból értik a másikon hogy'biz "te is arra gondoltál szívem?".

2022. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, de sokmindent megteszel csak pont nem azt amire neki szuksege van. Kerdezd meg mit ert alatta.

Vagy lehet a szokasos dolgok utan kezdd el vetkoztetni.

2022. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló:

Én bugyi nélkül oda szoktam bújni, zuhanyzás után, kis fekete babydollba de le se szarja a pasim.

Sőt ha kiskifli nagy kifli pózban össze bujunk mindig oda tolom a hátsóm hozzá de nem igazán foglalkozik vele.:D

2022. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah egyébként (utolsó vagyok) miért nem kérdezel rá hogy mit csinálj amitol neki random feláll ha ez nem jön be neki?

Ez a legegyszerűbb.

2022. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Szólni kéne hogy szexelni akarsz. A pasik az utalgatásokat nem értik
2022. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezemeg hogy mit szeretne.

De ha nem.tudod felizgatni illetve nem izgulfelrád akkor....nem rétestészta ez,hogy tovább nyujtsátok.

2022. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, ez érdekes kérdés, mert ezt kismlió féle képpen lehet csinálni, nekem meg úgy tűnik hogy viszonylag egyértelmű jeleket adsz, legalább is én tudnám a dolgom, de nyilván nem mindenkit az én apám csinált, és másoknak nem egyértelmű ugyan az ami nekem is. De ez nálad is így van, ami neked egyértelmű, neki nem biztos. A másiktól elvárni hogy kitalálja a gondolataidat, megint nem jó üzlet, ezt te magad is egyértelműen tapasztalhatod. Szóval az egyetlen megoldás ilyenkor, hogy rákérdezel. Ami nem kell hogy illúzió romboló legyen, csak ügyesen kell időzíteni. Pl szex után ti soha nem beszéltétek meg egymással hogy mi volt jó, vagy mi az elképzelésetek egy következő kísérlethez? Mert ez egy kiváló pillanat felhozni a témát. Egyébként a szex nem szabadna hogy tabu téma legyen köztetek, az az örömökről szól, a szex az jó, és beszélni is róla jó.
2022. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!