Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fáj vagy élvezetes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fáj vagy élvezetes, ha a szűzhártyádhoz érsz az ujjaiddal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
He? A legtöbb lánynak már a szüzesség elvesztese előtt sincs szuzhartyaja, mert spontán elszakad. De ha van is minek érne hozzá bárki is?
2022. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Először is: 18+ - os kategória ez. Szűz lányokat nem nagyon fogsz itt találni.

- A szűzhártya átszakadhat maszturbáció miatt is.

- Akár tamponhasználat közben is.

- A szűzhártya nem egy fal. Ha utánaolvasol, ezt tudhatod. Kisebb, nagyobb lyukak vannak rajta. Így távozhat a menstruáció is. Másképp hogy véreznének a szűz lányok?

- Spontán is elszakadhat.

- Van, akinek kellett hüvelyi ultrahang is még a szüzesség elvesztése elott (van, hogy nem elég a hasi).

Még egy tévhit: A szüzesség elvesztése nem jár amúgy vérzéssel mindig.

2022. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Senki sem szokta észrevenni vagy érezni, pedig a hüvelyed legelején van. Túlspilázott téma, kicsit nézz utána, ez már nem az a kor, hogy ilyen badarságokat kérdezz..
2022. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
2-es, honnan szedsz ekkora baromságot? 18 felett szerinted nincsenek szüzek? Dehogynem barátom, a normális életű lányok 18 év alatt nem herdálják el a szüzességüket! Kishaver, nem a lócsordában vagyunk. Ébresztő!
2022. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
1-es, az a másik baromság amit írsz hogy a szüzesség elvesztése előtt nincs szűzhártya! Anatómiát az életben tanultál???? Az csak akkor veszik el teljesen ha a hüvely ki is tágul egy pénisztől (vagy rosszabb esetben egy dildótól), de attól nem, hogy ujjával felszakítja!!! Hova jut ez a mai férfitársadalom, ha ennyire nem értetek a női anatómiához??? Férfiként szégyenlem a saját férfitársaimat!
2022. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

"a normális életű lányok 18 év alatt nem herdálják el a szüzességüket" - na megjött a sötét középkor is. :D A szüzesség egy állapot, nem valami áldás vagy magasztos dolog, pláne nem valami amit őrizgetni kell, hogy majd csak a hites uráé legyen... Könyörgöm 2022 van, mindenkinek szíve joga mikor kezdi a szexuális életét ha elég érett hozzá mentálisan, kölcsönösen beleegyezneka partnerek és odafigyelnek egymásra meg a védekezésre. Most ha én tegnap még 17 voltam de ma van a szülinapom akkor

hirtelen jogomban áll szexelni, előtte meg fúj-fúj? Teszem hozzá én valóban a 18-ik szülinapom után vesztettem el a szüzességem az akkori szerelmemmel, akivel négy vig voltunk együtt, de már rég nem, azóta meg uram bocsá' szexeltem mással is...

Az egyes meg nem azt írta, hogy nincs szűzhártya egyáltalán, hanem hogy elszakadhat spontán is. Nekem pl lovaglás közben szakadt el, pedig az évekkel az első szexuális aktusom előtt volt.

2022. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Sose értettem én sem ezt a 18 alatt tilos elveszteni dolgot én is. Mindig azt mondtam, hogy ha egy illető érett, átgondolta és nem csak amiatt teszi meg, mert kell vagy mert így lesz menő, felelősségteljesen védekezik, fel van világosítva normálisan, akkor nyugodtan (ez lehet valakinél 14-16, de másnál akár 20-22).. Én koromhoz képest jóval érettebb, felvilágosultabb voltam, de mégis 18 évesen vesztettem el pont emiatt, mert nem találtam meg korábban azt, akivel szívesen megtettem volna. Pedig volt jó pár jelentkező. Ha 14 évesen találkozom vele, akkor valószínűleg korábban megtettem volna. Szóval ne legyünk álszentek. A szüleim, de még a nagyszüleim sem vártak az esküvőig, de 18 éves korukig sem, pedig vallálos családban nőttek fel. Én már pont nem.
2022. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Na akkor hogy valaki a feltett kérdésre is válaszoljon: fáj, a legkevésbé sem élvezetes. Sem lány nem vagyok már, sem szűz, de azért még emlékszem.
2022. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak. Egyetlen normális válasz ☺️
2022. júl. 15. 22:29
 10/10 Istvan485 ***** válasza:
43%
Kerdeznek van meg akki 14 eves szuz???.
2022. júl. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!